Mėginių paruošimo technologijos

 AUTOMATINĖS SISTEMOS

Pagerinkite savo GC/MS ir LC/MS prietaisų efektyvumą su Gerstel. Kompanija Gerstel jau daugiau nei 50 metų tiekia sprendimus automatiniam mėginių paruošimui ir įvedimui. Tai vienas pagrindinių mūsų atstovaujamos Agilent Technologies, o taip pat ir mūsų kompanijos sprendimų partnerių.

 

 

 

Daugiau informacijos apie Gerstel sprendimų naujienas galite rasti čia:

http://www.gerstel.com/en/product-overview.htm

 1. Gerstel sprendimų taikymo išsamūs dokumentai pasiekiami čia:
 2. http://www.gerstel.com/en/applications.htm

AGILENT BOND ELUT PRIEDAI

Agilent Bond Elut priedai ir aksesuarai

 

Neužpildytos SPE kolonėlės

 • Aukšto grynumo polipropileno kolonėlės švariai ekstrakcijai
 • Ekonomiška ir patogu naudoti

Neužpildytos Bond Elut ekstrakcijos kolonėlės yra skirtos padidinti mėginio tūrį ir užpildyti biriais Bondesil ar kitais norimais sorbentais. Jų tūris yra nuo 1 ik 60 ml. Galimybė pasirinkti su iš anksto integruotais 20 µm polietileno filtrais arbe be jų, užsisakant filtrus atskirai.

 

 

20 µm polietileno filtrai SPE kolonėlėms

 • Iš anksto išpjautos formos norimoms Bond Elut kolonėlėms
 • Pagaminti iš aukščiausios klasės švaraus polietileno

 

 

Bond Elut adapteriai

 • Prijunkite prie bet kurios Bond Elut kolonėlės
 • Padidinkite kolonėlės tūrį ir praplėskite taikymo galimybes
 • Perkelkite didelio tūrio mėginius į bet kurią SPE kolonėlę

Bond Elut adapteriai užsideda ant bet kurios Bond Elut kolonėlės ir turi „female“ tipo Luer sujungimą, kitos kolonėlės antgalio prijungimui.

 

 

Luer kraneliai

 • Kontroliuojamas srauto greitis SPE vakuuminės ekstrakcijos metu
 • Pagerinamas metodo atsikartojamumas
 • Momentinis izoliavimas nuo vakuumo sumažina mėgintuvėlio atsitiktinio išdžiovimo tikimybę

Luer kraneliai yra naudojami siekiant suteikti nepriklausomą srauto kontrolę kiekvienai atskirai Bond Elut kolonėlei, kai yra naudojami vakuuminiai kolektoriai. Jie yra pagaminti iš tirpikliui atsparaus aukštos kokybės polipropileno ir yra daugkartinio naudojimo. Yra lengvai valomi su organiniais tirpikliais, tokiais kaip metanolis ar acetonas.

 

 

ASPEC adapterių galvutės

 • Padidina Bond Elut kolonėlių tinkamumą didelio produktyvumo taikymams
 • Konvertuoja 1, 3 ir 6 ml kolonėles į tinkamas Gilson SPE sistemoms
 • Specialiai sukurtos, kad nebūtų nutekėjimo

Šios Gilson sukurtos galvutės sukuria teigiamą slėgį lizdui su adata Gilson ASPEC, ASPEC XL ir ASPEC XL4 kietos fazės ekstrakcijos sistemoms.

 

 

 

VacElut vakuuminės ekstrakcijos kolektoriai

 • Didesnis našumas ir geresnis mėginio pralaidumas
 • Vienkartinės adatos pašalina kryžminį užteršimą
 • Tvirtas ir patikimas korpusas

Vac Elut vakuuminės ekstrakcijos kolektoriai yra suprojektuoti taip, kad vienu metu būtų galima atlikti 12 arba 20 mėginių ekstrakciją ir taip padidinti laboratorijos produktyvumą. Kolektorius yra pagamintas iš skaidraus stiklo tam, kad būtų galima stebėti visą mėginių paėmimo procesą. O siekiant sumažinti mėginio pernešimo riziką, adatos yra lengvai keičiamos ir yra pagamintos iš medicininės klasės polipropileno. Polipropileno prailginti antgaliai taip pat gali būti pakeičiami standartiniais adatų vožtuvais, užtikrinančiais tiesų kelią į surinkimo mėgintuvėlį.

 

VacElut 20 vakuuminiai ekstrakcijos kolektoriai

Vac Elut 20 vakuumo valdymo vožtuvas, vakuumo matuoklis ir greito atjungimo vožtuvas yra sumontuoti ant dangčio, toliau nuo koroziją skatinančio atliekų srauto, bet patogiai pasiekiami. Tirpikliui atsparus polipropileno dėklas yra įvairių dydžių, kad tilptų mėginio surinkimo mėgintuvėliai, naudojami mėginio paruošimui.

Kolektoriaus komplektą sudaro stiklinis indas, viršaus dangtis, surinkimo dėklas ir vakuumo matuoklis.

 

 

 

Vac Elut 12 vakuuminės ekstrakcijos kolektoriai

VacElut 12 vakuuminės ekstrakcijos kolektorius yra labai kompaktiškas įrankis nedideliems mėginių rinkiniams. VacElut 12 kolektorius yra toks pats ilgaamžis kaip ir VacElut 20.

 

 

VacElut SPS 24 vakuuminės ekstrakcijos kolektoriai

 • Uždara sistema apsaugo nuo kryžminio užsiteršimo
 • Nerūdijančio plieno antgaliai suteikia maksimalų ekstrakto grynumą
 • Didelis dėklų dydžio pasirinkimas

Vac Elut SPS 24 leidžia vienu metu apdoroti iki 24 SPE kolonėlių. Kaip ir visi Vac Elut kolektoriai, SPS 24 yra pagamintas iš tvirtų, tirpikliams atsparių medžiagų ir suteikia galimybę stebėti visą mėginių paėmimo procesą. Esminis SPS 24 kolektoriaus išskirtinumas yra atliekų nukreipimo piltuvas, dėl kurio visa SPE procedūra yra nepertraukiama ir nereikia nuiminėt viršaus.  SPS 24 kolektorių sudaro keičiamos nerūdijančio plieno paskirstymo antgaliai, vakuumo valdiklis, surinkimo dėklas ir portų sandarinimo kamščiai.

 

 

 

Vakuuminiai kolektoriai 96 šulinėlių plokštelėms

 • Gali būti naudojamas tiek su 96 šulinėlių fiksuotos padėties plokštelėmis, tiek su lankstaus formato 96 šulinėlių plokštelėmis
 • Pagamintas iš polipropileno pagrindo ir polietileno viršaus
 • Komplektą sudaro įėjimo/išėjimo vožtuvai, vakuumo matuoklis ir mažas vakuumo valdymo vožtuvas
 • Vienkartinis rezervuaro padėklas surenka mėginio perteklių ir valymo tirpiklius
 • Tarpiniai įdėklai gali būti įdedami į pagrindą taip, kad surinkimo plokštelės būtų skirtingame aukštyje užtikrinant maksimalų SPE plokštelės patekimą į surinkimo plokštelę ir taip sumažinant užsiteršimo tikimybę.
 • Atsparios tarpinės kolektoriaus dangčiui

 

 

Sandarinimo kilimėliai

Sandarinimo kilimėliai padeda išvengti mėginio užsiteršimo ir garavimo, kai plokštelės yra veikiamos aplinkos sąlygų.

Polimerinė SPE

Kietos fazės ekstrakcija

Kietos fazės ekstrakcija (solid phase extraction, SPE) yra metodas pašalinti mėginio matricą ar sukoncentruoti tikslines analites. Agilent Plexa polimerinės SPE produktai užtikrina nuoseklų srautą ir atkuriamumą, o jų universalumas leidžia jas naudoti įvairiuose taikymuose. Plexa SPE produktai užtikrina ne tik efektyvų matricos pašalinimą, bet ir yra lengvai naudojami.

Naudojant silicio dioksido pagrindo SPE sujunksite selektyvumą ir sąnaudų efektyvumą pasirenkant  įvairius sulaikymo režimus: atvirkščių fazių, normalių fazių, jonų mainų ir maišytą mechanizmą.

O jei analitės reikalauja labai aukšto matricos pašalinimo laipsnio – rinkitės neorganinę SPE ar specialiuosius SPE produktus.

Bond Elut Plexa polimerinė SPE

Bond Elut Plexa serija yra naujos kartos polimerinės SPE produktai, skirti geresniam analitiniam efektyvumui ir lengvam naudojimui. Jų unikalumas slypi hidroksilintoje išorėje, hidrofobiniame viduje ir pažangioje polimerinėje architektūroje.

 

Bond Elut Plexa

Bond Elut Plexa polimerinė SPE siūlo paprastus, lengvai naudojamus metodus, kurie labai supaprastina mėginio paruošimą. Vandens drėkinama, hidroksilinta sorbento dalelių išorė suteikia puikų mėginio srautą net ir biologinių skysčių atveju. Poliškumo gradientas polimeriniame paviršiuje nukreipia mažas analites į labiau hidrofobinį polimerinės dalelės centrą, kur jos yra sulaikomas prieš plovimo ir eliuavimo žingsnius. Plexa suteikia didesnį našumą dėl savo unikalios polimerinės struktūros. Nesulaikantis, hidroksilintas, be amido grupių paviršius ir nepolinio stireno divinilbenzeno (PS/DVB) šerdis mažų molekulių sulaikymui. Baltymų ir lipidų jungimasis polimeriniame paviršiuje yra minimalizuotas, todėl mėginiai yra švarūs ir taip yra sumažinama matricos interferencija. Todėl Plexa idealiai tinka tyrimams, reikalaujantiems didelio našumo su minimaliu metodo kūrimu.Šis Bond Elut Plexa sorbentas yra geriausias rūgštinių, neutralių ir bazinių analičių ne-joninės ekstrakcijos iš įvairių matricų pasirinkimas.

 

 

Bond Elut Plexa PCX yra

kitas paprastas ir patikimas SPE metodas. Plexa PCX naudoja polimerinę katijonų mainių dervą, kuri sujungia Bond Elut Plexa savybes  – spartaus ir tolygaus srauto charakteristikas su patobulintu analitiniu našumu – stipriomis katijonų mainių funkcijomis. Šis mišraus režimo SPE sorbentas pašalina neutralias bei rūgštines interferencijas iš matricos ir sukoncentruoja bazines analites, todėl taip yra pagerinamas bazinių junginių nustatymo jautrumas.

 

 

Bond Elut Plexa PAX

Bond Elut Plexa PAX yra naujas analitės valymo ir atkuriamumo standartas polinėms ir nepolinėms rūgštinėmis analitėms. Esami polimeriniai anijonų mainų sorbentai dažniausiai gali turėti skirtingą jonų mainų kiekį skirtingose partijose. Tai gali sąlygoti metodo neatsikartojamumą ir netikslius duomenis. Plexa PAX dalelės yra funkcionalizuotos naudojant patentuotą procesą, kuris leidžia kontroliuoti anijonų mainų apkrovas su labai dideliu atkuriamumu. Todėl metodas, naudojant Plexa PAX sorbentus, bus kur kas našesnis ir patikimesnis.

Bond Elut polimerinė SPE

Bond Elut atvirkščių fazių PPL

Bond Elut PPL yra stireno-divinilbenzeno (SDVB) polimeras, kuris yra modifikuotas su patentuotu nepoliniu paviršiumi. PPL sulaiko net labiausiai polines analites, įskaitant fenolius. Didelis dalelių dydis leidžia srautui lengvai tekėti net esant klampiems ar kietųjų dalelių prisotintiems vandens mėginiams, o didelis paviršiaus plotas ir stiprus hidrofobiškumas užtikrina ekstrakcijos atsikartojamumą su aukšta išgava eliuavimo metu.

 

 

Bond Elut atvirkščių fazių ENV

Bond Elut ENV yra PS/DVB polimeras, skirtas polinių organinių likučių ekstrakcijai. Jį sudaro 125 µm sferinės dalelės, todėl yra skirta didelės apimties ir didelio pralaidumo reikalaujantiems taikymams.

 • Modifikuotas stireno-divinilbenzeno polimeras
 • Didelės dalelės suteikia greitą ekstrakciją
 • Didelis paviršiaus plotas ir talpa polinėms analitėms

 

 

Bond Elut atvirkščių fazių LMS

Su Bond Elut LMS polimeriniu sorbentu eliuavimas vyksta be papildomų aminų modifikatorių, buferių ar rūgščių. Antrinių sąveikų pašalinimas reiškia, kad analičių pašalinimas gali būti pasiektas su grynais organiniais tirpikliais arba su HPLC mobiliomis fazėmis suderinamais tirpiklių mišiniais esant mažai joninei jėgai. Šios savybės yra labai svarbios, kad būtų galima suderinti su LC/MS ar kitais jautriais analitiniais metodais.

 • Ultra švarus stireno-divinilbenzeno polimeras
 • Optimizuotos 75 µm dalelių dydis atkartojamam srautui
 • Didelė talpa ir didelis paviršiaus plotas efektyviais ekstrakcijai

 

 

Bond Elut NEXUS mišraus režimo polimerinė SPE

Bond Elut NEXUS yra ultra švarus polimerinis sorbentas, kuris turi bimodalinį poringumą ir didelį paviršiaus plotą. NEXUS siūlo nepolinį sulaikymo mechanizmą, nereikalaujantį papildomo kondicionavimo. NEXUS dėl didelio dalelių dydžio yra idealus ekstrahuojant analites iš labai klampių mėginių. Bond Elut NEXUS WCX yra silpnų katijonų mainų sorbentas, kuris suteikia papildomą selektyvumą tokioms analitėms kaip vaistams su ketvirtine amino grupe ir anaboliniams steroidams.

 • Didelis dalelių dydis pagreitina klampių mėginių ekstakciją
 • Nereikalaujantis kondicionavimo metodas
 • WCX padidina analičių selektyvumą kaip tokioms analitėms kaip vaistai su ketvirtine amino grupe.

 

 

Silicio dioksido pagrindo SPE

Atvirkštinių fazių (nepolinės) silicio dioksido SPE

Atvirkščių fazių sorbentai yra nepoliniai ir yra naudojami sulaikyti  nepolines analites iš polinės matricos.

Bond Elut C18

 • Labiausiai hidrofobinis, surištas silicio dioksidu sorbentas
 • Itin gerai sulaikantis nepolinius junginius
 • Efektyvus vandeninių matricų nudruskinimui

Agilent Bond Elut C18 yra labiausiai hidrofobinis silicio dioksido pagrindo sorbentas iš Bond Elut serijos. Dėl savo prigimtinių nepolinių junginių sulaikymo savybių, šis sorbentas yra pats populiariausias. C18 sorbentas sugeba sulaikyti didžiausią organinių analičių skaičių iš vandeninių matricų. Taip pat, kai yra analizuojamos mažos ir vidutinės molekulės, Bond Elut C18 gali būti naudojamas vandeninių matricų nudruskinimui prieš jonų mainus, nes druskos pereina per sorbentą nesulaikytos.

 

 

Bond Elut C18 EWP

 • Puikus baltymų, peptidų ar nukleotidų atskyrimas
 • Tinka didelėms molekulėms
 • Tinka nudruskintiems baltymams

Bond Elut C18 EWP sorbento silicio dioksido dalelių dydis yra standartinis, tačiau 500 Å poros leidžia efektyviau ekstrahuoti  dideles molekules (> 15 000 MW), kurios paprastai yra tiesiog pašalinamos.

 

 

Bond Elut C18 OH

 • Silanolinis aktyvumas suteikia galimybę frakcionuoti metabolitus
 • 150 Å porų dydis išplečia didesnės molekulinės masės junginių sulaikymo galimybes

Bond Elut C18 OH yra oktadecilo fazės be likutinių grupių blokavimo (non-endcapped) versija, kuri leidžia silanolinėms grupėms, esančioms ant silicio dioksido paviršiaus būti labiau aktyvioms. Šis su maža apkrova C18 sorbentas turi labai gerai kontroliuojamą silanolinį aktyvumą, kuris leidžia metabolitų funkcionavimą ir pagerina bazinių junginių sulaikymą lyginant su blokuotu C18. O dėl savo porų dydžio (150 Å) šis Bond Elut C18 OH  sorbentas tampa puiku pasirinkimu peptidų ekstrakcijai.

 

 

Bond Elut C8

 • Puikus pasirinkimas stipriai sulaikomoms analitėms
 • Polinės sąveikos nėra reikšmingos

Bond Elut C8 sorbentas yra labai panašus į C18, tačiau šiuo atveju nepolinių junginių sulaikymas vyskta dėl trumpesnės anglies grandinės ir dėl to sumažėjusios anglies užkrovos. C8 yra puikus pakaitalas C18, kai analitės yra per stipriai sulaikomos. Nors polinės sąveikos galimybė yra šiek tiek didesnė nei C18, ji nėra reikšminga.

 

 

Bond Elut PH

 • Papildomas selektyvumas
 • Padidintas plokščių, konjuguotų organinių molekulių sulaikymas
 • Panašus poliškumas į C8

Bond Elut PH yra nepolinė, surišta silicio dioksido medžiaga, kuri suteikia skirtingą selektyvumą, lyginant su alkilinėms arba alifatiškai funkcionalizuotomis fazėms taip kaip C8 ar cikloheksilas. Elektronų tankis esantis aromatiniame žiede pagerina konjuguotų ar aromatinių žiedų turinčių analičių sulaikymą dėl π-π sąveikų.

 

 

Bond Elut CH (cikloheksilas)

 • Nepolinis CH su panašiu poliškumu kaip C2
 • Geras pasirinkimas, kai standartiniai nepoliniai sorbentai nesuteikia norimo selektyvumo
 • Sulaiko polines analites iš vandeninių matricų

Bond Elut CH yra vidutinio poliškumo sorbentas, kuriam yra būdingas unikalus selektyvumas tam tikroms analitėms. Kai naudojamas kaip nepolinis sorbentas, CH yra panašaus poliškumo kaip C2 sorbentas. Bond Elut CH yra geras pasirinkimas, kai nepoliniai sorbentai, pavyzdžiui, C18, C8, ar C2 nesuteikia norimo selektyvumo.

 

 

Bond Elut C1

 • Silpniausias sulaikymas iš visų alkilo grupių surištų fazių
 • Lengvas polinių ir daugiafunkcinių analičių sulaikymas ir išskyrimas

Bond Elut C1 yra mažiausiai sulaikantis nepolinius junginius iš visų alkilo grupėmis surištų fazių. Taip yra dėl metilo grupės ir mažos anglies dioksido užkrovos. Tačiau atsižvelgiant į stiprų šio sorbento blokavimą (endcapping), polinių  ir daugiafunkcinių analičių sulaikymas ir išplovimas vis dar gali būti pasiekiamas.

 

 

Bond Elut C2

 • Mažos anglies užkrovos sorbentas
 • Gali būti naudojamas kartu su CN ir C8 fazėmis
 • Populiarus vaistų ekstrakcijai iš plazmos

Bond Elut C2 yra gana nepolinis sorbentas dėl trumpos funkcinės grupės grandinės. C2 yra dažnai naudojamas metodo kūrimo procese, kai analitės yra per stipriai sulaikomos C8 ir C18 fazių. C2 poliškumas yra šiek tiek mažesnis nei CN (ciano) fazės polinėms sąveikoms.

 

Normalių fazių (polinė) silicio dioksido SPE

Normalių fazių sorbentai yra poliniai ir naudojami sulaikyti (išskirti) polinės analites. Normalių fazių sorbentų atveju sulaikymas silpnėja, plaunančiam tirpikliui tampant labiau poliniu.

 

Bond Elut SI

 • Aukšto poliškumo fazė sulaiko polines molekules iš nepolinių matricų
 • Aukšto grynumo silicio dioksidas
 • Atskiria junginius su labai panašiomis struktūromis

Natūralus silicio dioksidas paprastai yra laikomas labiausiai poliniu SPE sorbentu. Bond Elut SI ypač veiksmingai atskiria junginius su labai panašia struktūra. Naudojant nepolinį tirpiklį didėja tirpiklio poliškumas didinant polinio modifikatoriaus koncentraciją, pavyzdžiui THF ar etilo acetatą, todėl yra gaunamas efektyvus atskyrimas.

 

 

Bond Elut CN (ciano)

 • Idealus vandeninių analičių ekstrakcijai
 • Sulaikymas vandeninėse ir organinėse matricose
 • Naudojamas daugelyje taikymų

Bond Elut ciano (CN) yra vidutinio poliškumo sorbentas, todėl yra idealus taikymuose, kuriose naudojant didelės anglies užkrovos sorbentus, kaip C8 ir C18, nepoliniai junginiai būtų atskiriami negrįžtamai. CN sorbento su blokuotomis likutinėmis grupėmis versija yra labiausiai tinkama, kai reikia ekstrahuoti analites iš vandeninės matricos.

 

 

Bond Elut Diol (2OH)

 • Suteikia polinį ir nepolinį režimų galimybes
 • Stiprus vandenilinis ryšys su analitėmis
 • Savo galimybėmis panašus į nemodifikuotą silicio dioksidą

Bond Elut Diol yra panašus į nemodifikuotą silicio dioksidą, nes pasižymi stipriu vandeniliniu ryšiu su analitėmis. 2OH taip pat gali būti naudojamas nepoliniu režimu, nes angliavandenilinis fragmentas funkcinėje grupėje suteikia pakankamai nepolinių savybių  hidrofobinių analičių sulaikymui. Taip pat Bond Elut Diol yra SPE priemonė pagal DIN 14333-1 metodą benzimidazolio fungicidų tyrimams.

 

Bond Elut NH2

 • Normalios fazės ir anijonų mainių sorbentas
 • Silpnesni anijonų mainai nei SAX
 • Taikoma atskiriant struktūrinius izomerus

Bond Elut NH2 yra silpnesnis anijonitas nei tokie sorbentai kaip SAX (ketvirtinių aminų sorbentai, kurie visada turi krūvį) ir todėl yra geresnis pasirinkimas labai stiprių anijonų sulaikymui kaip pavyzdžiui  sulfono rūgštis, kuri yra išskiriama negrįžtamai su SAX sorbentu. Panašai kaip ir Diol ir SI sorbentai, Bond Elut NH2 puikiai tinka struktūriniams izomerams atskirti.

 

Jonų mainų siliccio dioksido SPE

Jonų mainų fazės yra labiau priklausomos nuo pH, joninės jėgos ir priešjonių jėgos nei nuo tirpiklio jėgos. Šios fazės priklauso nuo jonų sąveikos kaip pirminio ekstrakcijos mechanizmo.

 

Bond Elut SAX

 • Sulaiko junginius, kurie išplaunami iš silpnų anijonų
 • mainų sorbentų
 • Selektyvumas gali būti modifikuojamas
 • Minimalios nepolinės sąveikos

Bond Elut SAX yra stiprus anijonų mainų sorbentas, kuris idealiai tinka junginių, pavyzdžiui  karboksilinių rūgščių, ekstrakcijai, kurie negali būti efektyviai sulaikyti su silpnais anijonų mainų sorbentais.

 

 

Bond Elut SCX

 • Tinka junginiams tiek su katijoninėmis, tiek nepolinėmis savybėmis
 • Labai mažos pKa ligandas sukelia stiprią analičių sąveiką
 • Geresnis išvalymas naudojant vieną sorbentą

Bond Elut SCX yra stiprus katijonitas su labai maža pKa. Nors pKa yra panaši į Bond Elut PRS, benzeno žiedo buvimas funkcinėje grupėje padidina nepolinės sąveikos galimybę. Ši nepolinė savybė yra labai svarbi, kai jonų mainai vyksta vandeninėse sistemose, kur pasireiškia selektyvumas junginių, su katijoninėmis ir nepolinėmis savybėmis, atžvilgiu.

 

 

Bond Elut PRS

 • Stiprus katijonitinis sorbentas
 • Polinės ir vandenilinių ryšių sąveikos
 • Nepasireiškia nepolinės sąveikos
 • Unikalus selektyvumas

Bond Elut PRS yra stiprus katijonų mainų sorbentas, kuris taip pat yra ir sąlyginiai didelio poliškumo. PRS pasižymi polinėmis ir vandenilinių ryšių sąveikomis be pastebimo hidrofobiškumo nepoliniuose tirpikliuose. Dėl labai mažos pKa PRS yra rekomenduojama silpnesniems katijoniniams junginiams, tokiems kaip piridino junginiai.

 

 

Bond Elut PSA

 • Alternatyvus Bond Elut NH2 sorbentui pasirinkimas poliniams junginiams
 • Didesnė jonų talpa, lyginant su NH2

Bond Elut PSA yra alkilinto amino sorbentas, kuris apima dvi skirtingas amino grupes- vieną antrinę ir vieną pirminę. Tai suteikia šiek tiek didesnį pKa ir joninį pajėgumą lyginant su Bond Elut NH2. PSA turi žymiai didesnę anglies užkrovą negu dauguma sorbentų su funkcinėmis amino grupėmis, todėl PSA yra geresnis pasirinkimas poliniams junginiams, kurie per stipriai sulaikomi su Bond Elut NH2.

 

 

Bond Elut CBA

 • Katijonų mainai, nereikalaujantys stiprių bazinių terpių.
 • Platesnis selektyvumo diapazonas suteikia daugiau eliuento galimybių
 • Polinė ir nepolinė priklausomybė nuo matricos ir tirpiklio

Bond Elut CBA yra vidutinio poliškumo sorbentas ir silpnas katijonitas (pKa 4,8). Jis gali būti naudojamas su įvairesniais priešjoniais negu žemesnio pKa sorbentai, kaip pavyzdžiui SCX, ir rodo lengvesnį ketvirtiniais aminais funkcionalizuotų analičių eliuavimą.

 

 

Bond Elut DEA

 • Silpnas anijonų mainų sorbentas
 • Labiau polinis nei C8, bet mažiau polinis nei C2 ar CN
 • Akilinės šoninės grandinės suteikia nedideles nepolines savybes

Bond Elut DEA sorbentas yra šiek tiek panašus į Bond Elut NH2 dėl savo savybių, bet yra su šiek tiek mažesniu anijonų mainų pajėgumu. DEA yra vidutiniškai nepolinis dėl alkilo šoninių grandinių prie amino funkcinės grupės

 

Mišraus rėžimo silicio dioksido SPE

Bond Elut AccuCAT

 • Itin švarus, sumaišytas sorbentas užtikrina atkuriamą ekstrakciją
 • SCX ir SAX funkcionalumas siūlo plačias analitės ekstrakcijos galimybes
 • Suderinamas su dauguma biologinių skysčių – lengvas metodo perkėlimas

Bond Elut AccuCAT kolonėlės mišraus sorbento SPE kolonėlės, kurios sudarytos iš stiprių katijonų mainų (SCX) ir stiprių anijonų mainų (SAX) sorbentų, sumaišytų į vieną sorbentą. AccuCAT yra veiksmingas rūgštinių, bazinių ir neutralių analičių ekstrakcijai iš šlapimo ir kitų biologinių mėginių. AccuCAT yra ypač veiksmingas katecholamino išgavimui iš biologinių skysčių.

 

 

Bond Elut Certify

 • Specialus mišraus režimo sorbentas
 • Platus vandeninės ekstrakcijos taikymo spektras
 • Bimodalinis, nepolinis ir stiprus katijonų mainų sorbentas

Bond Elut Certify yra mišraus režimo sorbentas, turintis kaip nepolinio sorbento, taip ir stipraus katijonito savybes. Certify yra dažniausiai naudojama išgaunant bazinius (katijoninius) vaistus iš šlapimo ir kraujo, bet jis taip pat yra labai veiksmingas  įvairių junginių ekstrakcijai iš įvairiausių vandeninių matricų.

 

 

Bond Elut Certify II

 • Idealus nepoliniams ir anijoniniams junginiams
 • Optimizuotas rūgštinių vaistų analizėms
 • Bimodalinis, nepolinis ir stiprus anijonų mainų sorbentas

Bond Elut Certify II buvo sukurtas specialiai greitam ir veiksmingam rūgštinių vaistų metabolitų išgavimui iš šlapimo ir kitų biologinių matricų. Certify II yra yra mišraus režimo sorbentas, turintis kaip nepolinio C8 sorbento, taip ir stipraus katijonito (SAX) savybes. Ji buvo optimizuota rūgštinių vaistų, tokių kaip 11-nor-delta-9-tetrahydrocannibinol-karboksirūgščiai, salicilo rūgščiai, ibuprofenui, acetaminofenui ir kitiems junginiams, kurie pasižymi tiek nepolinėmis, tiek anijoninėmis savybėmis.

 

Neorganinė kietos fazės ekstrakcija SPE

Neorganinės SPE fazės yra įvairaus poliškumo, o paviršius gali būti arba rūgštinis, arba bazinis. Šie sorbentai yra naudojamos sulaikyti polines analites. Šių fazių atveju analičių sulaikymas silpnėja, plaunančiam tirpikliui tampant labiau poliniu.

 

Bond Elut Florisil

 • Polinių interferencijų išvalymas iš nepolinių mėginių
 • Ekonomiškas variantas
 • Dėl didelės spartos idealiai tinka klampiems mėginiams

Bond Elut Florisil yra magnio oksidu pakrautas silikagelis, kuris, kaip ir silicio dioksidas, yra labai polinės prigimties ir idealiai tinka polinių junginių atskyrimui iš nepolinės matricos. Didesnis srobento dalelių dydis pagreitina srautą esant dideliems mėginio tūriams, todėl Florisil gali būti naudojama kaip silicio dioksido alternatyva, jei mėginio matrica yra ypač klampi.

 

 

Bond Elut Alumina

 • Gali būti rūgštinis (A), bazinis (B) ir neutralus (N)
 • Didelis ekstrakcijos efektyvumas
 • Geresnis aukšto pH stabilumas nei nemodifikuoto silicio dioksido

Bond Elut Alumina, kaip ir silicio dioksidas, yra labai polinis sorbentas. Aluminio oksido

paviršius yra labiau stabilus aukštame pH lyginant su silicio dioksidu. Bond Elut Alumina mažas dalelių dydis užtikrina aukštą ekstrakcijos efektyvumą.

 

 

Bond Elut natrio sulfato džiovinančios kolonėlės

 • Paprasta naudoti
 • Skirtingų formatų
 • Patogiai supakuotos

Šios Bond Elut kolonėlės, iš anksto supakuotos su ACS klasės, granuliuotu bevandeniu natrio sulfatu, palengvina džiovinimo procesą. Kolonėlės gali būti trijų formatų – tiesios, didelio užpildymo (LRC) arba Bond Elut Jr. Pastarosios kolonėlės turi apatinį ir viršutinį „luer“ tipo tvirtinimą, o tai leidžia šias kolonėles lengvai naudoti kartu su standartinėmis SPE kolonėlėmis. LRC kolonėlės yra tinkamos naudoti su bet kokiais standartiniais vakuuminiais kolektoriais.

 

Mega Bond Elut flash

Mega Bond Elut flash

 • Patogios vienkartinės kolonėlės
 • Tolydus srautas užtikrina aukštą skiriamąją gebą
 • Skirta tiek skystiems, tiek kietiems mėginiams

Mega Bond Elut flash kolonėlės siūlo puikų organinių junginių gryninimo produktyvumą. Iš anksto supakuotos, vienkartinės kolonėlės yra labai patogios naudoti lyginant su stiklinėmis kolonėlėmis, kurios turi būti plaunamos, džiovinamos ir vėl užpildytos.

 

Specialioji SPE

Bond Elut Carbon ir Carbon/NH2

 • Puikus mažų organinių medžiagų molekulių sulaikymas, įskaitant tas, kurios yra per polinės sulaikymui su C18 arba polimerinėmis SPE
 • Chlorofilo ir kitų pigmentų pašalinimas leidžia išvengti chromatografinių ar masės interferencijų
 • Platesnis sulaikymas ir lengvesnis analičių išplovimas visame poliškumo diapazone pagerina daugialypių likučių analizę

Bond Elut Carbon kolonėlės yra supakuotos su ultra grynos grafitu dengtos anglies dalelėmis, kurios yra optimizuotos pigmentų maiste, vaisiuosiuose ir daržovėse ir smulkių organinių likučių nuotekų vandenyje absorbcijai. Dėl efektyvaus sulaikymo mechanizmo, šie sorbentai tinka įvairioms analitėms.

 

 

Bond Elut Cellulose (celiuliozė)

 • Aukšto grynumo celiuliozės mikrogranulės su dideliu α-celiuliozės kiekiu
 • Stabili plačiame pH ruože
 • Labai mažas metalų kiekis ( Fe, Cu < 5 ppm)

Bond Elut Celiuliozės kolonėlėse yra  grynos mikro-granuliuotos celiuliozės milteliai, kurie yra tarp dviejų 20 µ polietileno filtrų. Celiuliozės fazė yra labai stabili plačiame pH diapazone ir turi labai nedidelius metalų kiekius. Celiuliozinė medžiaga turi daug hidroksilinių grupių ir dėka savo polinės prigimties gali sulaikyti didelius polinių medžiagų kiekius iš vandeninių ir organinių tirpiklio fazių.

 

 

Bond Elut PCB

 • Optimizuotas sorbento svoris suteikia puikų ektstrakcijos atkuriamumą
 • Specialus dviejų fazių dizainas pagerina PCB selektyvumą
 • Visos ekstrakcijos gali būti atliekamas naudojant vieną tirpiklį, kas labai supaprastina procedūrą

Bond Elut PCB yra specialiai sukurtas sorbentas, kuris sudaro sąlygas lengvai polichlorinto bifenilo (PCB) junginių ekstrakcijai iš įvairių matricų. Norimos analitės gali būti sulaikomos ir išplaunamos naudojant paprastą, vieno tirpiklio metodą prieš GC/ECD analizę.

 

 

Bond Elut Mycotoxin (mikotoksinas)

 • Taupanti laiką ir padidinanti pralaidumą metodologija
 • Tinkama naudoti su įvairiomis maistinėmis matricomis
 • Ekonomiška alternatyva imunoafininėms technikoms

Bond Elut Mycotoxin yra naujas sorbentas, kuris išgrynina maisto ekstraktus siekiant pagerinti trichoteceno ir zearalenono LC/MS/MS analizę. Rezultatai yra palyginami ar net pranašesni už konkuruojančios metodus, įskaitant imunoafinines kolonėles (IAC) ir anglies/aluminio  oksido kolonėles. Sorbentas yra patentuota silicio dioksido pagrindo jonų mainų medžiaga.

Šis ekstrkacijos ir gryninimo metodas yra tinkamas naudoti su daugeliu maisto ir grūdų rūšių mėginiais, įskaitant kviečius, kukurūzus, avižas, duoną, dribsnius ir kūdikių maistą. Bond Elut mycotoxin yra lengvai naudojamas ir veikia selektyviu nesulaikymo būdu – toksiškos analitės yra praleidžiamos per kolonėlę, o maistinės matricos komponentės yra sulaikomos.

 

 

Bond Elut PBA

 • Unikalus fenilboro rūgšties sorbentas
 • Didelis cis-diolio junginių specifiškumas
 • Didelis biomolekulių taikymų skaičius

Bond Elut PBA yra unikalus silicio dioksido SPE sorbentas, turintis fenilboro rūgšties funkcionalumą, kuris gali sulaikyti analites per grįžtamus kovalentinius ryšius. Tai labai stiprus kovalentinis sulaikymo mechanizmas, kuris suteikia didelį specifiškumą ir grynumą. Boronato grupė yra giminiška cis-diolio junginiams kaip katecholaminai, nukleino rūgštys, kai kurie baltymai, angliavandeniliai ir PEG junginiai. Aminoalkoholiai, alfa-hidroksi amidai ir keto junginiai taip pat gali būti sulaikomi.

 

 

EnvirElut

 • Modifikuotas stireno-divinilbenzeno silicio dioksido sorbentas
 • Didelis dalelių dydis suteikia ekstrakcijai greičio
 • Didelis paviršiaus plotas ir talpa

EnvirElut sorbentai yra specialiai skirti plataus spektro junginių ektakcijai iš vandeninių matricų. EnvirElut herbicidai, PAH ir pesticidai yra standartinėse tiesiose SPE  kolonėlėse, kurios gali būti naudojamos su įprastais Vac Elut vakuuminiais kolektoriais.

 

Kietos fazės mikroekstrakcija SPME

Kietafazė mikroekstrakcija (SPME) yra technika, skirta analičių ekstrakcijai iš kietų, skystų ar dujinių mėginių adsorbuojant jas ant SPME pluošto ir tuomet desorbuojant į GC ar HPLC sistemos įvadą. Agilent siūlo įvairios cheminės sudėties, įvairių formatų SPME pluoštus, skirtus tiek automatiniams mėginių įvedimo įrenginiams, tiek rankiniam mėginių įvedimui.

 

Diskinė SPE

Bond Elut SPEC yra monolitinis sorbentas, pagamintas naudojant ypač švarų polipropileną ir stiklo pluošto diską, padengtą silicio dioksidu.

Naudojant pažangų diskinį dizainą, Bond Elut SPEC suteikia išskirtines srauto savybes ir automatizavimo galimybes be papildomų pastangų. Naudojant Bond Elut SPEC ekstrakcijos tūriai gali būti labai maži. Tai reiškia, kad kai kuriuose taikymuose išgarinimo ir ištirpinimo etapai gali būti praleisti ir taip sutrumpinamas mėginio paruošimo laikas.

SPEC pasižymi dideliu atkuriamumu, esant eliuavimo tūriui mažesniam nei 100 µl. To priežastis- didelis monolitinio disko paviršiaus plotas ir mažas fizinis tūris. Apskritai tai yra labai efektyvus ir greitas mėginio paruošimo būdas. Kadangi šiam metodui reikia mažiau reagentų ir tirpiklio negu kitiems SPE metodams, yra sumažinamos išlaidos ir yra ekologiškesnis variantas. Integruotas filtravimas apsaugo nuo užsikimšimo. Bond Elut SPEC gali būti kolonėlėse, 96 šulinėlių plokštelėse ir diskų formatuose ir įvairios cheminės sudėties.

 

 

Empore diskinė SPE

 • Skirta dideliems mėginių tūriams
 • Platus cheminis pasirinkimas

Empore ekstrakcijos diskai suteikia išskirtinę srauto spartą dideliems mėginio paruošimo tūriams ir gali būti įvairių fazių. Empore diskai gali būti arba 47 mm, arba 90 mm skersmens.

 

KITOS PRIEMONĖS LC/MS

HPLC hidraulinių linijų filtrai

Kolonėlės įėjimo filtro  užteršimas gali didinti kolonėlės darbinį slėgį ir mažinti efektyvumą.

Mažo vidinio diametro kolonėlės užsikimšimas yra dažna problema dėl mažo įėjimo filtro skersmens. Siekiant išvengti šios problemos  yra naudojami specialūs papildomi filtrai LC sistemoms.

Agilent siūlo aukšto slėgio hidraulinių linijų filtrų rinkinius bet kuriai HPLC sistemai.

Sprendimai:

 • RRLC hidraulinių linijų filtras. 2,1 ir 4,6 mm vidinio skersmens įėjimo filtras, 0,2 µm porų dydis, darbinis slėgis iki 600 bar, jungiasi kapiliaru
 • Mažos dispersijos hidraulinių linijų filtras. Į komplektą įeina du 2,1 mm skersmens filtrai su 2 µm poromis, filtro laikiklis su įdėklais ir 60 x 0.12 mm prijungimo kapiliaras.
 • Universalus hidraulinių linijų filtras. Į komplektą įeina du 4,8 mm skersmens filtrai su 2 µm poromis, filtro laikiklis su įdėklais ir 130 x 0.25 mm sujungimo kapiliaras.
 • Pusiau preparatyvinis filtras (12,7 mm filtras su 0,5 µm poromis), aukšto slėgio pusiau preparatyvinis filtras (19,0 mm filtras su 10,0 µm poromis), hidraulinių linijų filtras, skirtas G1311A (rekomenduojama, kai naudojami didelės koncentracijos druskų tirpalai), 1290 Infinity LC hidraulinių linijų filtrai (2 mm filtras su 0,3 µm poromis).

 

RRLC hidraulinių linijų filtras, Mažos dispersijos hidraulinių linijų filtras, Semi-prep filtras

                                                1                2                    3 

Tirpiklių filtrai/nudujintojai

Papildomai filtruojant tirpiklį, tuo pat metu jis yra ir nudujinamas, o tai suteikia papildomų privalumų. Tai ypač naudinga, jei chromatografinėje sistemoje nėra integruoto nudujintojo, kuris pašalina ištirpusias dujas iš tirpiklių, prieš jiems patenkant į aukšto slėgio sistemą. Tirpiklių filtracijos privalumui:

 • Eliuentas yra nudujinamas, o pašalinės dalelės yra pašalinamos.
 • Filtracija neleidžia formuotis „netikroms“ smailėms dėl dujų išsiskyrimo iš tirpiklio detektoriuje, kai slėgis yra jau sumažėjęs.
 • Mažina siurblių prastovas dėl gedimų, atsirandančių dėl dalelių ar oro kaupimosi vožtuvuose.

Mažina stūmoklių dėvėjimąsi, prailgina  kolonėlės gyvenimo trukmę.

Stiklinis tirpiklo filtras/nudujintojas

4Kapiliariai ir tvirtinimo detalės

Visa chromatografo sistema yra sujungta ištisa kapiliarų grandinėle: iš tirpiklių talpos į siurblį, iš jo į mėginių įvedimo įrenginį, po to į kolonėlę, į detektorių, ir į atliekas. Siekiant užtikrinti kokybišką nepertraukiamą chromatografinės sistemos veikimą, kiekviena jungtis privalo būti maksimaliai efektyvi. Tam naudojami įvairūs ir lankstūs Agilent nerūdijančio plieno arba polimeriniai kapiliarai ir tvirtinimo detalės, kurios suteikia:

 • Tvirtą ir sandarų jungimąsi;
 • Sujungimus be papildomo nenaudingo tūrio (dead volume);
 • Inertinį paviršių (naudojant polimerinius ar PEEK/nerūdijančio plieno bio-inertinius kapiliarus);
 • Didelį lankstumą be nusidėvėjimo;
 • Galimybę lengvai nusikirpti norimo ilgio kapiliarą (PEEK kapiliarai);

Be to, visi Agilent kapiliarai yra nupjaunami preciziškai, plovimo paviršiai lygūs, be atplaišų, neturi jokio vidinio skersmens iškraipymo ir yra pagaminti iš įvairių aukščiausios kokybės medžiagų, patenkinant kiekvienos laboratorijos poreikius.

 

Nerūdijantis plienas (SS) – geras atsparumas vietinei korozijai

 • Nerūdijančio plieno kapiliarai yra idealus pasirinkimas standartiniuose taikymuose (išskyrus kai yra reikalingas bio-inertiškumas).
 • Kapiliarų parametrai: ID 0,075 – 0,93 mm, maksimalus slėgis 1200 bar, pH 1-14.

Titanas (Ti) – didelis inertiškumas biologiniam taikymui

 • Titano kapiliarai yra pagrindinis pasirinkimas, kai bioinertiškumas yra esminis kriterijus.
 • Tiriant metalams jautrius baltymus ir kitas biomolekules, yra keliamos išskirtinės sąlygos LC komponentams, nes biomolekulės turi tendenciją nespecifiškai jungtis prie paviršių.
 • Dėl šios priežasties bioinertinis titanas yra geriausias pasirinkimas biologiniams taikymams, nes turi labai aukštą biosuderinamumą.
 • Kapiliarų parametrai: ID – 0,17 ir 0,61 mm, maksimalus slėgis 600 bar, pH 1-14.

PEEK dengtas nerūdijančiu metalu (PEEK/SS) – aukšto slėgio bio-inertiškumas ir tvirtumas

 • Biochromatografijoje kapiliarai ir jungiamieji elementai turi būti inertiški, taip siekiant užtikrinti mažiausią sąveiką su baltymų bandiniais.
 • Jungtys privalo būti tvirtos, kad esant reikalui būtų galima atlikti intensyvias valymo procedūras. Deja, bemetaliai PEEK kapiliarai negali atlaikyti didesnio nei 200 bar slėgio termostatuojamoje talpoje, naudojant acentonitrilą. Todėl Agilent sukūrė bio-inertinį PEEK kapiliarą, dengtą atspariu nerūdijančiu plienu, atlaikančiu 600 bar slėgį.
 • Ši technologija yra naudojama ir Agilento kapiliarių tvirtinimuose. Taip užtikrinamas tvirtas, bemetalis tėkmės kelias per kapiliarus ir jungimosi elementus.
 • Tai universalus pasirinkimas standartiniams ir bio-inertiniams taikymams.
 • Kapiliarų parametrai: ID – 0,17 mm, maksimalus slėgis 600 bar, pH 1-14.

Lydytas silicio dioksidas dengtas PEEK (FS/PEEK) – tvirtumas ir lankstumas

 • Nuo pat lydyto silicio dioksido kapiliarų sukūrimo pradžios jie tapo industrijos standartu daugelyje LC ir GC taikymų.
 • Agilent lydyto silicio dioksido kapiliarai yra daromi iš gryno silicio dioksido, padengiant PEEK ir taip suteikiant stiprumą, lankstumą ir patvarumą.
 • Idealus pakaitalas nerūdijančiam plienui.
 • Kapiliarų parametrai: ID – 0,025-0,125 mm, maksimalus slėgis – 690 bar, pH 1-10.

 

Kapiliarai

5

 

Tvirtinimo detalės

Mes siūlome įvairias Agilent tvirtinimo variacijas sujungimams. Priklausomai nuo taikymo srities bei naudojamų medžiagų mes galime pasiūlyti taip vadinamų Swagelok ir metrinio M4/M3 tipų tvirtinimo detales.  Swagelok tipas naudojamas daugumai sujungimų.

Tai vienos ar kelių dalių detalė su veržle, poveržle ir antgaliu – ferule. Sudaryta iš nerūdijančio metalo, PEEK, poliketono ar nerūdijančio plieno/PEEK kombinacijos. Metrinis M4/M3 tipas skirtas mikrovožtuvų sujungimui.

 • Nerūdijančio plieno detalės yra naudojamos užtikrinti sandarumą, esant aukštam slėgiui -1200 bar.
 • 1200 bar keičiamas tvirtinimas 1290 Infinity LC sistemai.
 • Plastikinės PEEK detalės naudojamos iki 300 – 400 bar, lengvas rankomis užsukamas kolonėlių sujungimams, tai idealus pasirinkimas dažnai keičiamamiems sujungimams.
 • Poliketonas naudojamas iki 600 bar, lengvas rankomis užsukamas kolonėlių sujungimas ir yra suderinamas su nerūdijančio plieno kapiliarais.

Galima rinktis atskiras detales arba rinkinius.

11

 

Tirpiklių siurblio sistemos dalys

Reguliari siurblio sistemos priežiūra padeda sumažinti veikimo sąnaudas ir suteikia patikimesnius rezultatus. Užtikrinant tinkamą priežiūrą yra reikalingos reguliarios profilaktinės procedūros:

 • Tarpinių ir stūmoklių keitimas;
 • PTFE filtrų keitimas;
 • Įdėklų aktyviajame įėjimo vožtuve keitimas;
 • Išėjimo rutulinio vožtuvo išvalymas;
 • Tirpiklio įėjimo filtrų valymas arba keitimas.

Agilent siūlo platų aukštos kokybės LC tirpiklių tiekimo sistemos vožtuvų asortimentą. Agilent praplovimo, įleidimo ir išleidimo vožtuvai yra suprojektuoti taip, kad veiktų esant įvairiam slėgiui bei skirtingo dydžio ir pajėgumo siurbliams. Taip pat siūlome didelį Agilent stūmoklių ir tarpinių pasirinkimą. Agilent stūmokliai yra pagaminti iš didelio grynumo sintetinio monokristalinio safyro užtikrinant maksimalų patvarumą. Agilent tarpinės yra sukurtos taip, kad sandariai priglustų prie stūmoklių, ir sugebėtų prisitaikyti prie įvairiausių srauto spartų ir slėgio.

Paprastai, jei naudojami labai koncentruoti buferiniai tirpalai, tai spartina stūmoklių ir tarpinių nusidėvėjimą. Kovai su šia problema rekomenduojama rinkitis specialius Agilent stūmoklių praplovimo rinkinius. Taip pat galime pasiūlyti įvairias tirpiklių laikymo talpas, valymosi ir solvento filtrus, saugius dangtelius. Galite rinktis ir įvairius jau sukomplektuotus chromatografinių sistemų techninio aptarnavimo ir priežiūros rinkinius.

Užtikrinant tirpiklio padavimo efektyvumą Agilent siūlo vakuuminius nudujintojus, kurie ypač rekomenduojami, kai yra reikalingas maksimalus jautrumas UV srityje, didelis injekcijos tikslumas ir esant mažesniems srautams nei 0,5 ml/min.

12

Automatinė mėginių įvedimo sistema

Agilent automatinis mėginių įvedimo įrenginys yra specialiai sukurtas preciziškai tiksliems matavimams užtikrinant tikslius injekcijos tūrius.

Galima rinktis įvairius 2 pozicijų, 6 arba 10 įvadų, nuo 400 iki 1200 bar slėgį atlaikančius bandinių įleidimo vožtuvus. Sistemoje naudojamos įvairių parametrų bandinių paėmimo standartinės, mikro, dvigubos ir bio-intertinės adatos ir jų atsirėmimo lizdai. Jos skirtos nuo 0,005 iki 0,5 mm vidinio skersmens kapiliarams, 0,3 – 20 µL tūriams. Tiksliems injekcijos tūriams užtikrinti siūlome aukštos kokybės safyro stūmoklius mėginio kameroms nuo 40 µL iki 900 µL.

Buteliukai su bandiniais yra patogiai įstatomi į įrenginio bandinių padėklą, kuris turi nuo 15 iki 100 pozicijų, skirtas nuo mikro iki 12 mL buteliukams įstatyti. Galima rinktis įvairių išmatavimų keičiamas padėklo plokšteles, skirtas sudėti įvairių tipų buteliukus.

Reguliariai bandinių paėmimo sistemų priežiūrai Agilent gali pasiūlyti specialius rinkinius.

13

Rankinio mėginio įvedimo vožtuvai

Agilent rankinio mėginio įvedimo vožtuvai yra skirti Jūsų HPLC sistemos nepertraukiamo funkcionavimo užtikrinimui. Siūlome rinktis vožtuvus, kurių rotoriaus tarpinės yra  pagamintos iš:

 • Vespel polimero, kuris yra mažu nusidėvėjimu ir dideliu atsparumu cheminėms medžiagoms pasižymintis poliamidas. Vespel polimeras toleruoja pH nuo 0 iki 10, tačiau labiau baziniai tirpalai gali tirpdyti šį polimerą ir taip pakenktų rotoriaus tarpinei.
 • PEEK, kuris suteikia didelį cheminį atsparumą ir universalumą, nes puikiai toleruoja pH nuo 0 iki 14.
 • Tefzel polimero, kuris yra rekomenduojamas tada, kai negali būti naudojamas PEEK, pavyzdžiui kai eliuente naudojamas metileno chloridas ar DMSO didelėmis koncentracijomis (pH – 0-14).

Vožtuvų tipai

 • Injektavimo vožtuvai. 2 pozicijų, 6 arba 10 įvadų, atlaikantys iki 400 -1200 bar slėgį.
 • Perjungiantys (switching) vožtuvai.
  • Išoriniai vožtuvai gali būti 2 pozicijų, 6 arba 10 įvadų, atlaikantys iki 600 – 1200 bar slėgį ir su 6 kolonėlių selektoriumi atlaikantys 600 bar slėgį bei bio-inertriniai 2 arba 12 pozcijų, 6, 12 arba 13 įvadų ir atlaikantys iki 210- 600 bar slėgį ir su 4 kolonėlių selektoriumi atlaikant 600 bar slėgį.
  • Vidiniai vožtuvai gali būti įvairūs- 2 arba 8 pozicijų, 6 arba 10 įvadų, nuo 400 iki 1200 bar slėgį atlaikantys ir su 6 kolonėlių selektoriumi (600-1200bar) bei bio-inertiniai 2 arba 12 pozicijų, 6 arba 13 portų, atlaikantys iki 600 – 1200 bar slėgį ir su 4 kolonėlių selektoriumi (iki 600 bar).
 • Rankinio mėginio įvedimo vožtuvai. Nauja įvedimo technologija iš Rheodyne kompanijos. Analitiniai, bioinertniai ir preparatyviniai, 2 pozicijų, 6 portų, atlaikantys iki 400-600 bar slėgį.
 • Rankinio mėginio įvedimo vožtuvų mėginio SS arba PEEK kilpos.

14

Lempos ir detektoriai

UV-VIS detektoriai pagrįsti UV ar matomos šviesos spinduliuotės sugerties matavimu ir gali registruoti duomenis iki 240 Hz dažniu:

 • Kintamo bangos ilgio detektorius (VWD) Agilent 1260 Infinity II matuoja sugertį esant vienam bangos ilgiui tarp 190 nm ir 600 nm su ir registruojant duomenis 120 Hz dažniu. Agilent 1290 Infinity II detektorius gali registruoti spektrus net 240 Hz dažniu.
 • Diodų matricos detektorius (DAD) Agilent 1260 Infinity II matuoja sugertį 8-ių pasirinktų bangos ilgių nuo 190 nm iki 600 nm registruojant duomenis iki 120 Hz dažniu. Taip pat jis gali būti naudojamas pilniems spektrams gauti, juos registruojant tuo pat dažniu. Srautinės celės temperatūra yra kontroliuojama, siekiant užtikrinti optimalią signalo kokybę. Agilent 1290 Infinity II detektorius yra skirtas didelio jautrumo, labai greitai ir daugiabangiai spektrinei analizei skirtas detektorius, galintis registruoti spektrus 240 Hz dažniu.
 • Kelių bangos ilgių detektorius (MWD) registruoja kelis pasirinktus bangos ilgius nuo 190 nm iki 950 nm 120 Hz dažniu.

Šiems detektoriams Agilent siūlo standartines (10mm optinio kelio ilgio) ar pailginto optinio kelio ilgio (60mm), su RFID identifikaciniu moduliu ir be jo, deuterio ir volframo sertifikuotas lempas:

 • Patobulintas dengimo procesas padidina Agilent lempų veikimo trukmę iki 50%.
 • Agilent deuterio lempos su daug siauresne diafragma suteikia didesnį šviesos intensyvumą ir mažina triukšmą – tai sąlygoja didesnį signalo-triukšmo santykį.

Didesnis jautrumas padidina junginių aptikimo tikimybę, o lempą galima naudoti net 2 000 valandų.

 

15

VWD detektoriams teikiame standartines, pusiau mikro, mikro ir aukšto slėgio (virš 100 bar) nuo 1 µL iki 14 µL tūrio tėkmės celes  su 0,05-0,2 mL/min tėkmės greičiu skirtingų matmenų kolonėlėms. O DAD ir MWD detektoriams – standartines, pusiau mikro, mikro, mikro aukštos slėgio, nano, preparatyvines, taip pat mažos dispersijos, didelio dinaminio diapazono nuo 80 nL iki 13 µL tėkmės celes su 0,05-0,2 mL/min tėkmės greičiu skirtingų matmenų kolonėlėms ir įvairias keičiamas jų dalis. Siūlome rinktis ir kapiliarus skirtingoms tėkmės celėms bei specialius priežiūros rinkinius.

Fluorescenciniai detektoriai (FLD) yra pagrįsti medžiagos fluorescencijos matavimu. Detektoriuje yra naudojama ksenono lempa, kuri skleidžia labai didelio intensyvumo šviesą į medžiagą, kuri yra sužadinama ir emituoja fluorescenciją skirtingų bangų ilgių diapazone. Detektorius gali rinkti tiek sužadinimo, tiek emisijos spektrus ir iki keturių skirtingų sužadinimo ir emisijos bangų ilgių. Dalys: detektoriaus lempa, tėkmės celės, tvirtinimo detalės, tam tikrų bangos ilgių atkirtimo filtrai, švirkštai, adatos, kiuvečių rinkiniai ir kt.

16

Šviesos sklaidos garais detektorius (ELSD) matuoja bandinio išsklaidytos šviesos intensyvumą. Kai bandinys patenka į detektorių, purkštukas generuoja smulkių lašelių miglą. Tirpiklis yra išgarinamas, o bandinys išlieka mikrodalelių pavidalu, kurios išsklaido šviesą detektoriuje, kur intensyvumas matuojamas fotodaugintuvu. Dalys: įvairūs purkštuvai, purškimo kameros, veržlės, kartridžai, tvirtinimo detalės, dujų reguliatorius, kofeino standartas.

Lūžio rodiklio detektoriai (RID) matuoja medžiagos lūžio rodiklį. Todėl jie yra universalūs ir gali būti registruojama bet kokia medžiaga. Tačiau jis ypač dažnai naudojamas medžiagų, kurios nepasižymi absorbcija matomos šviesos ar UV diapazonuose, aptikimui, pvz. angliavandenių, lipidų ar polimerų. Pvz. sacharozė šiuo metodu gali būti aptikta, kai jos yra mažiau nei 10 ng. Kai tirpiklis taip pat turi aukštą lūžio rodiklį ir lūžio rodiklis stipriai priklauso nuo temperatūros, RID būna jautrus gradiento ir aplinkos temperatūros pokyčiams. Tai apriboja jo panaudojimą izokratinėmis sąlygomis ir reikalauja stabilios aplinkos temperatūros. Dalys: Vamzdelių rinkiniai, kapiliarai

Masių spektrometrijos detektoriai yra atskira didelė detektorių klasė, kuri matuoja medžiagos molekulių ir jų fragmentų masę ir krūvį, kurie yra atskiriami elektriniu ir magnetiniu laukais skirtingais metodais. Pagal tai masių spektrometrai skirstomi į tokias klases kaip viengubo kvadrupolio, trigubo kvadrupolio, skrydžio laiko, jonų gaudyklės tipo masių spektrometrai.

 

LC/MS detektoriai

Sujungiant pirmaujančias rinkoje Agilent LC sistemas su Agilent viengubo ar trigubo kvadrupolio, jonų gaudyklės, skrydžio trukmės TOF ar kvadrupoliniu skrydžio trukmės Q-TOF masių spektrometrais yra gaunamas aukščiausio lygio našumo, patikimumo ir paprasto naudojamo LC/MS sprendimas:

 • 6100 serijos viengubo kvadrupolio detektoriai yra ypač naudingi ir jau įrodė savo patikimumą. 6100B serijos detektoriai yra idealiai suderinami su Agilent 1220, 1260 ir 1290 Infinity serijos chromatografais, kurie drauge sudaro geriausią sistemą savo jautrumo klasėje. Puikus kainos ir kokybės santykis leidžia šias sistemas naudoti tiek moksliniams tyrimams, tiek rutininėms procedūroms.
 • 6400 serijos trigubo kvadrupolio detektoriai yra ypač jautrūs, patikimi ir generuoja stabilius rezultatus. Šios sistemos yra puikus sprendimas kiekybiniuose farmacijos ADME/DMPK tyrimuose, biožymenų validavimo tyrimuose, klinikiniuose tyrimuose, maisto testavimuose, teismo ekspertizės, toksikologijos ir aplinkos analizėse.
 • Agilent 6230B serijos skrydžio trukmės (TOF) sistemos suteikia galimybę atlikti tiek mažų, tiek didelių molekulių profiliavimą, identifikavimą, charakterizavimą ir kiekybinę analizę pasinaudojant molekulių bei jų fragmentų tikslia mase. Ši sistema naudojama su tikslios masės duomenų apdorojimo programine įranga, kuri yra puikus pasirinkimas vaistų kūrime, toksikologijoje ir rekombinantinių baltymų analizėje. TOF sistema taip pat gali būti naudojama ir MS/MS tyrimams pasinaudojus fragmentais, kurie susiformuoja jonų šaltinyje. Naudojant Agilent All Ions MS/MS programine įranga TOF sistema leidžia identifikuoti junginius pagal atitinkamų fragmentų struktūrą panaudojant Agilent MS/MS bibliotekas. Dažniausios All Ions tyrimų sritys yra toksikologinė analizė pasinaudojant 2500 junginių Agilent Personal Compoun Library biblioteka ir veterinarinių vaistų analizė pasinaudojant daugiau nei 600 junginių biblioteka.
  • Sumažinkite klaidingų teisingų atsakymų skaičių su didesniu nei 1 ppm masių nustatymo tikslumu.
  • Duomenys registruojami 30 spektrų per sekundę greičiu užtikrinant puikią duomenų kokybę UHPLC tyrimuose esant dideliems bandinių kiekiams.
  • Patikimai identifikuokite mažas molekules pasinaudojant tikslia mase, izotopų pasiskirstymu ir chemine sudėtimi naudojant Find by Formula in MassHunter programine įranga.
  • Atskirkite norimus junginius nuo priemaišų su geresne nei 22 000 masės skiriamąja geba.
  • Aptikite labai mažų koncentracijų priemaišas – Agilent Jet Stream technologija suteikia galimybę aptikti medžiagų pikogramus.
  • Identifikuokite pėdsakinių koncentracijų tikslinius junginius, esant didelėms matricos medžiagų koncentracijoms- dinaminis diapazonas didesnis nei 105.
  • Nauja All Ions MS/MS technologija skenavimui TOF ir Q-TOF LC/MS prietaisais.
 • 6500 serijos tikslios masės kvadrupolio- skrydžio trukmės (Q-TOF) sistema yra puikus pasirinkimas, jei Jums reikia identifikuoti, stebėti (screen), profiliuoti sudėtinius bandinius ar atlikti jų kiekybinę analizę. Kai sistema suderina greitį, jautrumą, tikslumą ir dinaminį intervalą, iš bandinio yra gaunama daugiausiai informacijos. Naudojama MassHunter programinė įranga užtikrina duomenų patikimumą. Agilent Q-TOF puikiai tiks sprendžiant metabolomikos (metabolomics), farmacijos tyrimų, maisto saugumo, proteomikos, teismo ekspertizės, toksikologijos it aplinkos apsaugos uždavinius
  • Pereikite į naują tyrimų lygį su 6530B Q-TOF LC/MS sistema, kuri pristato aukštos raiškos, tikslios masės MS/MS spektrometriją :
   • Masių nustatymo tikslumas didesnis nei 1 ppm
   • Galingas Agilent Jet Stream jonų šaltinis leidžia nustatyti mažos koncentracijos  komponentus
   • Platus spektrinis dinaminis diapazonas palengvina mažų koncentracijų junginių vienalaikį matavimą esant intensyviai foninei interferencijai.
   • Naujausi patobulinimai chromatografinėje sąsajoje su Agilent Infinity II UHPLC, 2D-LC, SFC, ir net GC-APCI užtikrina labai spartų duomenų registravimą.
   • Galinga MassHunter programinė įranga praplečia įprastos programinės įrangos pajėgumus profiliuojant, charakterizuojant, identifikuojant ir kiekybiškai nustatant junginius sudėtiniuose mišiniuose naudojant aukštos raiškos MS ir MS/MS.
   • Išbandykite naujausius patobulinimus monitoringe be numatytų tikslinių junginių (untargeted screening)ir kiekybiniame nustatyme naudojantAgilent All Ions MS/MS metodus.
  • Agilent 6545 Q-TOF LC/MS sistema siūlo aukštesnę skiriamąją gebą ir jautrumą, kuris yra penkiais kartais didesnis nei mūsų ankstesnės kartos detektorių. Masių nustatymo tikslumas siekia net 0,8 ppm.
 • Aukšto pralaidumo StreamSelect LC/MS sistema idealiai tinka preparuotų biologinių bandinių tiksliai ir greitai analizei. Aukšto pralaidumo analitinėje aplinkoje bandinių analizės laikai gali būti sutrumpinti optimizuojant LC gradientą, tėkmės greitį ar kolonėlę. Geresnis pralaidumas taip pat gali būti pasiektas apribojant MS duomenų surinkimo laiką ta chromatogramos dalimi, kur yra eliuuojami dominantys junginiai. Pilnai integruota Agilent StreamSelect LC/MS sistema didina pralaidumą panaudodama minimalią sąveiką su vartotoju. Pažangi programinė įranga automatiškai koordinuoja zigzagines injekcijas iš keturių 1200 Infinity Serijos HPLC sistemų sujungtų lygiagrečiai į vieną sistemą su trigubo kvadrupolio detektoriumi. StreamSelect LC/MS sistemos galimybė vykdyti stabilų ir patikimą lygiagretų chromatografinį atskyrimą su optimizuotu išėjimu į MS detektorių stipriai padidina bandinių pralaidumą ir laboratorijos produktyvumą.

 

 LC/MS sąnaudinės dalys

Tai masių spektrometrijos sąnaudinės medžiagos, kurių Jums prireiks siekiant išlaikyti savo LC/MS sistemos aukščiausią efektyvumą.

 • LC/MS profilaktinis priežiūros rinkinys, į kurį įeina pirminio vakuumo siurblio tepalas, alyvos garų filtro elementas, kontaktinės spyruoklės, dujų filtras, rotoriaus tarpinė ir kt.
 • LC/MS pirminio vakuumo pompos sąnaudinės dalys: tepalo garų filtro rinkinys, tepalo garų kasetinis filtras, tepalo pakeitimo rinkinys, tepalas (1 ir 4 L), išmetimo adapteris, vakuumo žarnų fiksatoriai ir kt.
 • LC/MS bendrosios sąnaudinės dalys: filtro elementai, rotoriaus tarpinės, įėjimo filtro rinkinys, nuotėkio vamzdelių rinkinys, kontaktinės spyruoklės, įvairios valymo medžiagos, dujų valymo įranga ir kt.
 • Kitos LC/MS sąnaudinės dalys: ES ir APCI purkštuko mazgai, jų adatos ir jų pakeitimo rinkiniai, APCI išlydžio adatos, dielektriniai  ir rezistyviniai kapiliarai, švirkštų adapteriai ir pompos, HED rinkiniai, elektronų daugintuvai.

 

 LC/MS standartai

12

Kolonėlės

ATVIRKŠČIŲ FAZIŲ AUKŠTO EFEKTYVUMO SKYSČIŲ CHROMATOGRAFIJA (HPLC)

Daugumoje chromatografinių metodų naudojama atvirkščių fazių HPLC, kuri laikoma vienu iš raktų analitinių užduočių sprendimui. Atvirkščių fazių HPLC gali būti naudojama analizuojant jonines ir nejonines analites.

Porų dydžio pasirinkimas: kolonėlę su mažomis poromis (60-120Å) rekomenduojame rinktis, jei tiriamų molekulių masė yra mažesnė nei 3000. Kitu atveju rekomenduojame 300Å porų dydis.

Dalelių dydžio pasirinkimas: Tipinis dalelių dydis HPLC kolonėlėse yra 5µm arba mažesnės. Trumpos kolonėlės su 2-3 µm dalelėmis suteikia greitesnį, aukštos skiriamosios gebos atskyrimą, o esant 1,8 µm dalelėms – ir  didesnį efektyvumą. Pasirinkus kuo mažesnes daleles HPLC ar UHPLC yra pasiekiami kur kas geresnį rezultatai nei su didesnėmis dalelėmis.

Pagrindo medžiaga. Pagrindo medžiaga LC kolonėlėms dažniausiai būna aukšto grynumo silicio dioksidas su visiškai porėtu paviršiumi.

Poroshell kolonėlės

Poroshell kolonėlėse yra naudojamas unikalios Agilent dalelės, kurios turi korėtą silicio dioksido viršutinį sluoksnį, o vidus sudarytas iš vientiso kieto silicio dioksido. Tai leidžia stipriai pagerinti efektyvumą ir skiriamąją gebą esant mažesniam slėgiui. Todėl dirbant ties 400 bar ar 600 bar HPLC galime priartėti prie parametrų reikšmių, kurios yra daugiau būdingos UHPLC.

Korėtasis viršutinis sluoksnis ir kietas branduolys riboja difuzijos atstumą ir taip yra pagerinamas atskyrimo greitis ir sumažinama galimo smailių išplatėjimo galimybė.

Poroshell suteikia puikų selektyvumą ir siaurą bei simetrišką smailių formą esant mažesniam slėgiui (iki 600 bar). Poroshell 120 kolonėlės yra skirtos mažoms molekulėms, o Poroshell 300 – didelėms biomolekulėms, tokioms kaip baltymai ir peptidai. Agilent siūlo rinktis iš įvairių, skirtingas specifikacijas turinčių, kolonėlių (analitinių, apsauginių, mažo vidinio diametro ir kt.).

Zorbax kolonėlės

Agilent siūlo dvi naujas atskiras Zorbax RRHD 1,8 µm ir RRHT 1,8 µm  kolonėlių grupes, skirtas pasiekti aukštesnę skiriamąją gebą, greitesnę analizę bei didesnį jautrumą.

2

Zorbax Rapid Resoliution high definition (RRHD) 1,8 µm kolonėlių grupė

Zorbax RRHD 1,8 µm kolonėlės yra  nauja Zorbax 1,8 µm dalelių kolonėlių linija. Ji puikiai tinka 1290 Infinity LC ar kitiems UHPLC įrenginiams esant iki 1200 bar slėgiui. 1,8 µm dalelės suteikia maksimalią skiriamąją gebą dažniausiai naudojamiems atskyrimams. Yra naudojamos su 12 fazių: nuo Zorbax  Eclipse Plus C18 nepriekaištingai smailių formai, Zorbax  StableBond C18 dideliam pH stabilumui iki Zorbax Plus Phenyl-Hexyl ar Zorbax Extend-C18  ir kt.

Zorbax Rapid Resoliution high throughput (RRHT) 1,8 µm kolonėlių grupė

Kita nauja 1,8 µm dalelių Zorbax  kolonėlių linija yra Zorbax RRHT 1,8 µm. Zorbax RRHT kolonėlėse su visiškai porėtomis 1,8 µm dalelėmis yra pritaikytos ultra greitai ir maksimalios skiriamosios gebos analizei. 1,8 µm dalelės suteikia maksimalią skiriamąją gebą esant 25% mažesniam darbiniam slėgiui nei tai pasiekiama su kitomis, mažesnėmis nei 2 µm, dalelėmis. Didelis įvairios komplektacijos kolonėlių pasirinkimas (virš 140 RRHT kolonėlių kombinacijų) ypač praplečia taikymo galimybes.  Trumpos kolonėlės (iki 50 mm) skirtos greitam ir ultra greitam atskyrimui. Analizės trukmė gali sutrumpėti iki 95 % lyginant su standartinėmis 250 mm ilgio kolonėlėmis. 100 – 150 mm kolonėlės skirtos didelės skiriamosios gebos atskyrimui.

 

Zorbax Eclipse Plus kolonėlės

Dėl aukšto efektyvumo Zorbax Eclipse Plus kolonėlės yra idealus pasirinkimas analitinių metodų kūrimui, nes daugumos bazinių junginių smailių formos yra gaunamos  itin aukštos kokybės.

Skirtingų dydžių 1,8; 3,5 ir 5 µm dalelės skirtos įvairioms analitėms, aukštos skiriamosios gebos ir greitoms LC analizėms.  Pasiekti greitą metodų kūrimą ir produktyvumą galima pasirinkus Eclipse Plus kolonėlę su aukštos skiriamosios gebos 1,8 µm dalelėmis. Standartiniams metodams siūlome naudoti tradicines 5 µm Eclipse Plus ar Rapid Resolution 3,5 µm Eclipse Plus kolonėles.

Zorbax Eclipse Plus C18;-C8 ir – Phenyl-Hexyl fazės yra labai panašios į EC-C18, EC-C8 ir Penil-Heksil fazes esančias Poroshell 120 kolonėlėse.

3

Zorbax Eclipse PAH kolonėlės

Zorbax Eclipse PAH kolonėlės yra skirtos daugiaciklinių aromatinių angliavandenilių (PAH) atskyrimui. Jų, kaip potencialiai kancerogeninių junginių, esančių vandenyje, dirvožemyje ir maiste, analizė yra labai svarbi. Eclipse PAH kolonėlėse yra atskiriami visi 16 PAH EPA 610 metodu.

Agilent ZORBAX RRHD Eclipse PAH QA chromatograma

1

Agilent Eclipse PAH 2,1 mm x 100 mm, 1,8 µm

Mobili fazė: gradientinis eliuavimas, A – vanduo, B – acetonitrilas

Srautas: 0,42 ml/min

Injekcijos tūris: 1µl

Detektorius: UV, 220 nm

Temperatūra: 25 ˚C

Standartas: PAH mišinys (8500-6035)

Zorbax Eclipse XDB kolonėlės

Agilent ZORBAX Eclipse XDB kolonėlės – C18, C8, Phenyl ir CN – orientuotos į metodų kūrimo optimizavimą. Šiomis kolonėlėmis yra gaunamos geros smailių formos plačiame pH diapazone (2–9), o tai suteikia papildomą lankstumą: Eclipse XDB kolonėlės gali būti naudojamos metodų kūrimui esant žemiems pH (2–3) ir tą pačią kolonėlę galima naudoti ir vidutiniame pH (6–8) diapazone. XDB kolonėlės gaminamos su įvairių dydžių- 1.8, 3.5, 5 ir 7 μm dalelėms, o tai leidžia jas naudoti didelio greičio, aukštos skiriamos gebos, analitniams ir preparatyviniams atskyrimams.

Dvigubas blokavimas ir itin tankus surištų ligandų skaičius (eXtremely Densely Bonded- XDB)  leidžia gerokai pailginti kolonėlės veikimo laiką.

Agilent Eclipse XDB-C18 chromatograma

3

Eclipse XDB-C18 4,6 x 150mm, 5µm

Mobili fazė: 90% 25mM Na2HPO4, pH 7,0

10% acetonitrilas

Srautas: 1,5 ml/min

Mėginys: prokainamidas

Zorbax 80Å StableBond kolonėlės

Zorbax 80Å StableBond kolonėlės naudoja patentuotą, unikalų silaną su šoninėmis stambiomis diizobutilo ir diizopropilo grupėmis, kurios erdviškai apsaugo siloksano ryšius prie silicio dioksido paviršiaus nuo hidrolizinių atakų esant mažam pH. Tokia stabili kolonėlės chemija lemia, kad naudojant aukštą temperatūrą ir žemą pH yra išvengiama degradacijos ir stipriai prailginama kolonėlės veikimo trukmė. Aukšto grynumo silicio dioksidas padeda išgauti labai tikslias smailių formas. Galimybė naudoti 6 skirtingas fazes suteikia labai platų selektyvumą.

7

Zorbax Rx kolonėlės

Zorbax Rx kolonėlės siūlomos alternatyviam selektyvumui esant žemam pH, lyginant su Eclipse Plus C18, Eclipse XDB-C18 ir StableBond SB-C18. Gaminamos be silanolinių grupių blokavimo.

 

Zorbax 80Å Extend-C18 kolonėlės

Extend-C18 kolonėlės naudoja inovatyvią unikalią bidentantinio C18-C18 surišimo technologiją ir dvigubą blokavimą, kurie suteikia stabilumą ir įgalina aukštos skiriamosios gebos atskyrimą esant aukštam pH (net iki 11,5 pH) bei prailgina kolonėlės gyvavimo trukmę.

8

Zorbax Bonus-RP kolonėlės

Zorbax Bonus-RP kolonėlės turi polinę amido grupę, įterptą  į ilgą alkilo grandinę. Toks novatoriškas jungimas sumažina sąveikas tarp bazių junginių ir silicio dioksido pagrindo, pagerinant sudėtingiausių bazinių junginių smailių formas. Todėl šios kolonėlės gali būti naudojamos, kai judrioji fazė yra 100% vandeninė. Be to, diizopropilo šoninės grupės užtikrina papildomą erdvinę apsaugą nuo rūgštinės hidrolizės. Taigi čia naudojamas trigubas blokavimas prailgina kolonėlės veikimo trukmę ir dar labiau pagerina smailių formas.

9

ZORBAX Original kolonėlės

Agilent Original ZORBAX kolonėlės yra gaminamos iš A tipo silicio dioksido ir yra naudojamos daugelyje rūgštinių ir neutralių junginių taikymų. Šios kolonėlės turi aukštesnį aktyvumo lygį, todėl yra naudojamos izomerų ar kitų junginių atskyrimui, kur silanolio aktyvumas gerina selektyvumą. Šios kolonėlės yra naudojamos daugelyje žinomų metodų.

 

Pursuit HPLC kolonėlės

Pursuit HPLC kolonėlių šeima suteikia didelį efektyvumą įvairiose fazių chemijose. Kolonėlės yra  įvairių matmenų, dalelių ir porų dydžių, todėl lengvai pritaikysite prie savo poreikių, todėl Pursuit HPLC kolonėlės gali būti naudojamos tiek analitiniams, tiek preparatyviniams tikslams.

10

Pradedant nuo vaistų kūrimo ir jų metabolizmo, Pursuit kolonėlės yra idealios švino junginių analizei ir biologiniams bandiniams. Didelis kolonėlių efektyvumas yra gaunamas dėl unikalios pažengusios ryšių chemijos kombinacijos ir ultra aukšto silicio dioksido grynumo.

11

 • Pursuit. LC/MS ir tiems taikymams, kuriems reikalingas didelis produktyvumas. Pursuit kolonėlės yra gaminamos, naudojant didesnių 200Å porų dydžio silicio dioksidą. Didelis ligandų tankis leidžia atskyrimą atlikti 40% greičiau be skiriamosios gebos nuostolių.
 • Pursuit XRs kolonėlės yra labai efektyvios analitiniams R&D, QS ir preparatyviniams tikslams. Derinant aukštą ligandų tankį su 100Å poromis, dideliu silicio dioksido paviršiau plotu šios kolonėlės yra tiesiog sukurtos geresniam našumui, todėl yra pasiekiamas maksimalus apkrovimas, puikus stabilumas bei lengvas prisitaikomumas prie apkrovos išlaikant tokią pačią gerą skiriamąją gebą.
 • Pursuit XRs Ultra kolonėlės yra skirtos norintiems ypač geros skiriamosios gebos ir greičio. Jos sukurtos optimizuojant 2,8 µm daleles ir naudojant pažangią užpildymo sorbentu (packing) procedūrą. Dabar jūs galite ženkliai sutrumpinti laiką, skirtą skiriamosios gebos palaikymui. Mažesnis darbinis slėgis leidžia pasiekti geresnį srauto stabilumą ir ultra gryno silicio dioksido 2,8 µm dalelės leidžia pasiekti 10-15% didesnį efektyvumą nei su 3 µm kolonėlėmis.

Polaris HPLC kolonėlės

Tokiose srityse kaip vaistų kūrimas, kur tiksliniai junginiai yra poliniai, yra labai svarbu turėti atvirkščių fazių kolonėlę, kuri puikiai veikia ir esant vandeninei terpei. Sulaikymas čia yra esminis, tačiau būtina išvengti antrinių sąveikų. Taip pat yra būtina išvengti fazės degradavimo ir sulaikymo laiko kitimo. Čia Agilent siūlo sprendimą – Polaris linijos polinės modifikacijos kolonėles.

Agilent Polaris HPLC kolonėlės gali būti įvairių fazių, kurių cheminės savybės leidžia sulaikyti tiek polines, tiek nepolines analites ir išgauti puikias smailių formas. Polaris fazės yra modifikuotos C8 ir C18 fazės,  iš kurių kiekviena suteikia skirtingą selektyvumą. Didelio ligandų tankio, ultra gryno silicio dioksido ir silanolio apsaugojimo derinys suteikia galimybę pasiekti puikius rezultatus chromatografijoje tiriant labiau polinius mėginius.

12

Polaris C18-A yra  geriausias pradinis pasirinkimas atskyrimui, kai yra būtina polinės modifikacijos kolonėlė. C18-A polinės modifikacijos padeda išvengti išplitusių smailių formų ir sulaikymo problemų esant mažiems organinių tirpiklių kiekiams eliuente.

Polaris C8-A siūlo alternatyvų selektyvumą standartinei C8 fazei. Turi mažesnį hidrofobiškumą nei Polaris C18-A. Todėl Polaris C8-A yra idealus pasirinkimas polinių mėginių analizei ar tiesiog greitesnei analizei.

Polaris C18-Ether taip pat alternatyva Polaris C18-A ir standartinių C18 fazių selektyvumui bei suteikia didesnį polinių junginių sulaikymą.

Polaris C8-Ether yra tokio paties selektyvumo kaip Polaris C8-A, tačiau  Polaris C8-Ether yra ypač naudinga junginių, turinčių vandenilinius ryšius, tyrimams.

 

Agilent tC-C18(2) ir HC-C18(2) kolonėlės

Agilent tC-C18(2) ir HC-C18(2) kolonėlės yra ekonomiškas sprendimas tiems, kuriems reikia tradicinių, nekonkrečių LC kolonėlių.

13

 • TC-C18(2) yra idealus pasirinkimas sudėtingiems ekstraktams iš gamtinių bandinių, tradicinių medicininių preparatų ir aplinkos mėginiams ar bet kokiems mėginiams, kur reikia analizuoti polinių ir nepolinių junginių mišinius, įskaitant stipriai bazinius junginius.
 • HC-C18(2) labiau išlaiko C18 savybes su aukštesniu anglies ligandų prijungimo lygiu. Taip pat ši kolonėlė suteikia puikias smailių formas baziniams junginiams.

PLRP-S HPLC kolonėlės

PLRP šeimos kolonėlės yra labai įvairios savo porų ir dalelių dyžiu, tačiau visos jos yra identiškos pagal chemines ir fundamentalias adsorbcines charakteristikas. Yra naudojamos biomoksluose, cheminiuose ir klinikiniuose tyrimuose, energetikos, aplinkosaugos, maisto ir agromokslų, medžiagų mokslo ir farmacijos pramonėje.

14

PREPARATYVINĖS HPLC KOLONĖLĖSAgilent Prep LC kolonėlės

Agilent Prep LC kolonėlės yra ekonomiškas sprendimas, skirtas didelių medžiagų kiekių išgryninimui, nuo miligramų iki gramų. Labai didelis kolonėlių išmatavimų pasirinkimas suteikia labai didelį lankstumą, todėl pritaikomos ir greitam metodų kūrimui. Agilent Prep C18 kolonėlės yra tinkamos gryninti tiek polinius, tiek nepolinius junginius.

15ZorBaX PrepHT kolonėlės

Šiose kolonėlėse yra naudojamos tos pačios fazės kaip ir analitinėse Zorbax kolonėlėse, tiesiog pritaikytos prie prepratyviniam atskyrimui reikalingų kolonėlės išmatavimų. 21,2 mm vidinio diametro ir didesnės kolonėlės su 5 ir 7 µm dalelėmis suteikia labai gerą skiriamąją gebą. Tai leidžia turėti didelį apkrovimą, aukštą efektyvumą ir labai gerą komponentų grynumą. Jos taip pat yra įvairių ilgių siekiant optimizuoti skiriamąją gebą ir analizės greitį.

16

Su Agilent ZorBaX PrepHT kolonėlėmis preparatyvinis atskyrimas yra labai greitas (iki 2000 mg). Didesnio skersmens kolonėlės ir mechaniškai stipresnės ZORBAX dalelės leidžia pasiekti eliuento tėkmės greičius iki 100 ml/min, taip padidinant pralaidumą.

Pursuit and Pursuit Xrs Prep kolonėlės

Tai Pursuit ir Pursuit Xrs kolonėlės, pritaikytos preparatyviniam atskyrimui. Jos skirtos didelei apkrovai, pasižyminčios dideliu  paviršiaus plotu.

 

Polaris Prep kolonėlės

Šios Polaris kolonėlės yra prieinamos ir preparatyviniams tikslams. Kolonėlių vidinis skersmuo gali būti arba 10,0 mm, arba 21,2 mm ir su iki 10 µm dalelėmis.

 

KOLONĖLĖS SKIRTOS KITOMS HPLC TECHNIKOMSZORBAX HILIC Plus

Agilent ZorBax HILIC Plus kolonėlės yra skirtos hidrofilinės sąveikos chromatogarfijos taikymams, kurie yra naudojami mažų polinių junginių sulaikymui. HILIC kolonėlėse esantis silicio dioksidas yra be cheminio jungimo, kaip yra naudojama ir ZorBax Eclipse Plus kolonėlėse. Todėl yra gaunamos puikios smailių formos, ypatingai polinių, bazinių analičių. Šios kolonėlės suteikia labai didelį jautrumą LC/MS taikymams. Taip pat rekomenduojama EPA metodui 1694.

ZORBAX normalių fazių kolonėlės

Normalių fazių chromatografijai Agilent siūlo ZORBAX produktų liniją, kuri leidžia rinktis sorbentus kaip ir su chemiškai prijungtais prie silicio oksido ligandais, taip ir be cheminio prijungimo.

ZORBAX Rx-SIL:

 • Pagaminta iš aukšto grynumo (>99,995%) porėtojo silicio dioksido mikrosferų;
 • Galimi dalelių dydžiai – 1,8 ir 5 µm;
 • Atsparesnė nei kitų silicio dioksido tipų;
 • Mažiau rūgštinė nei ZORBAX SIL ir mažiau turi metalų priemaišų;
 • Naudinga stipriai hidrofiliniams junginiams su organinėmis judriosiomis fazėmis HILIC rėžime;
 • Idealu polinių junginių normalios fazės atskyrimui, kai yra stebima nepakankama smailių simetrija esant labiau rūgštiniam silicio diokisdui.

ZORBAX Eclipse XDB-CN:

 • Pagaminta iš aukšto grynumo Rx-SIL;
 • Puikus pasirinkimas normalių fazių taikymams su baziniais junginiais;
 • Greitesnė analizė nei su ZORBAX Rx-SIL.

ZORBAX CN:

 • Cianopropildimetilsilano monosluoksnis sujungtas su ZORBAX SIL;
 • Greitesnė analizė nei su ZORBAX SIL ir naudojama daugumoje tų pačių taikymų;
 • Mažesnė užsiteršimo tikimybė ir mažesnis jautrumas vandeniui lyginant su silicio dioksidu.

ZORBAX NH2:

 • Aminopropilsilano fazė sujungta prie ZORBAX SIL;
 • Naudojama normalių fazių chromatografijoje ir silpniems jonų mainams bei atvirkščių fazių HPLC poliniems junginiams;
 • Vitaminas A ir D yra atskiriami normalių fazių rėžime;
 • Angliavandeniai ir cukrūs yra atskiriami atvirkščių fazių rėžime.

 

ZORBAX jonų mainų kolonėlės SAX ir SCX

Agilent ZORBAX jonų mainų kolonėlės yra dviejų tipų – stiprių anijonų mainų (Strong Anion-Exchange, SAX) ir stiprių katijonų mainų (Strong Cation-Exchange (300SCX)). Kolonėlės yra su 5 µm sferinėmis silicio dioksido dalelėmis siekiant optimalaus efektyvumo atskiriant ir gryninant biologines makromolekules, įskaitant baltymus, peptidus ir polinukleotidus. Šios kolonėlės demonstruoja aukštą mechaninį stabilumą, todėl jos gali būti naudojamos esant dideliam srauto greičiui ir slėgiui. Kolonėlės yra priderintos prie staigių joninės jėgos pokyčių, todėl pasižymi trumpu gradiento laiku ir greitu pusiausvyros atsistatymu.

 

Hi-Plex kolonėlės angliavandenių analizei

Agilent Hi-Plex HPLC kolonėlės užtikrina patikimą angliavandenių analizę su paprastais reikalavimais įrangai. Skirtingai nei jonų chromatografijos kolonėlių atveju, su Hi-Plex kolonėlėmis galima naudoti gryną vandenį arba atskiestas rūgštis kaip eliuentą standartinėje HPLC ir nėra reikalinga jonų regeneracija ar slopinimas. Sorbentą sudaro tvirtas polistireno sulfonato gelis, impregnuotas su įvairiais, skirtingo selektyvumo metalų jonais.

Agilent Hi-Plex H chromatograma

4

Agilent Hi-Plex H, 7.7 × 300 mm, 8 µm (p/n PL1170-6830)

Mobili faze: 100% 0.01 M H2SO4

Srautas: 0,6ml/min

Injekcijos tūris: 20 µl

Temperatūra: 50 ˚C

Detektorius: UV, 210 nm

Zorbax kolonėlės angliavandenių analizei

Zorbax kolonėlės skirtos angliavandenių analizei yra atkuriamos, efektyvios ir lanksčios. Efektyvumą  suteikia naudojama ZorBax porėtojo silicio dioksido  mikrosferos technologiją, o lankstumą – galimybė dirbti su didelės apimties injekcijomis (50 µL su 4,6 x 150 mm kolonėlėmis). Rekomenduojama naudoti su lūžio rodiklio detektoriais (RID).

Zorbax Eclipse amino rūgščių analizei (AAA)

ZORBAX Eclipse AAA  kolonėlės užtikrina greitą ir aukštos skiriamosios gebos 24 amino rūgščių analizę. Taip pat šios kolonėlės naudoja OPA ir FMOC derivatizacijos chemijos technikas vienoje pilnai automatizuotoje procedūroje naudojant Agilent 1100 HPLC įrangą. Taip užtikrinamas išskirtinis jautrumas ir  patikimumas.

18

Mėginio filtravimas

Agilent Captiva unikalios dvigubo gylio filtravimo priemonės leidžia visiškai pašalinti nusodintus baltymus bei išvengti mėginio sankaupų, dėl kurių yra pabloginamas analičių išgavimas. Visi Captiva produktai yra ypač švarūs. Naudojant Captiva produktus, mėginius paruošite itin greitai ir patikimai.

Captiva produktai:

 • Captiva ND nelašančios (non-drip) filtravimo plokštelės organinės kilmės baltymų nusodinimui
 • Captiva NDLipids nelašančios filtravimo plokštelės lipidų ir baltymui pašalinimui
 • Captiva 96 šulinėlių filtravimo plokštelės bendram mėginio filtravimui
 • Captiva filtravimo kolonėlės (standartinis SPE kolonėlių formatas)
 • Ant švirkštų montuojami Captiva Permium filtrai bet kokiems mėginio tipams. Galimybė rinktis iš įvairių dydžių, formų ir membranos tipų.

 

Captiva ND plokštelės

Lengvai naudojamos filtravimo plokštelės yra skirtos aukšto našumo, automatizuotam baltymų nusodinimui šulinėlyje. Captiva unikalus dvigubo gylio filtras užtikrina greitą, tolygų srautą, patikimą analičių išgavimą išvengiant filtro užsikimšimo.

 • Automatizuota: nelašantis (non-drip) dizainas neleidžia tekėti organiniam tirpikliui kol nėra sudarytas vakuumas.
 • Išskirtinis srautas: dvigubo filtro dizainas leidžia mėginiui tekėti greitai ir tolygiai išvengiant membranos užsikimšimo ir mėginio praradimo.
 • Efektyvus baltymų šalinimas: šulinėlyje esančio filtro dizainas leidžia šalinti baltymus taip efektyviai kaip ir centrifuguojant, bet yra išvengiama papildomų procedūrų.

 

 

 

Captiva NDLipids  plokštelės

Captiva NDLipids plokštelės, specialiai sukurtos LC/MS plazmos bioanalizei, sujungia Captiva ND išskirtines srauto savybes ir patogų naudojimą su unikaliu cheminiu filtru. Plokštelės efektyviai pašalina jonų susidarymą slopinančius fosfolipidus, baltymus ir paviršinę interferenciją iš nusodintos plazmos mėginių. Tai leidžia padidinti jautrumą ir tikslumą pėdsakinių kiekių analizės metu. Lipidinių junginių pašalinimas suteikia geresnes smailių formas ir geresnį užlaikymo laiko atkartojamumą taip, kad standartinės procedūros yra lengvai validuojamos. Taip pat greita šulinėlių nusodinimo Captiva NDLipids technologija užtikrina aukštą mėginio pralaidumą ir padeda sumažinti prietaisų prastovas.

 

 

 

Captiva 96 šulinėlių filtrų rinkiniai

 • Pramonės standartas mėginio filtravimui necentrifuguojant
 • Greitas ir patikimas paruošimas padidina produktyvumą
 • Pradžios rinkiniai yra viskas, ko Jums reikia

Captiva 96 šulinėlių filtravimo plokštelės

Filtravimas yra paprastas, visapusis ir būtinas siekiant išvengti brangių HPLC kolonėlių užsikimšimo. Captiva 0,2 µm ir 0,45 µm gylio filtrų plokštelės yra idealus pasirinkimas paruošiant mėginius su nusodintais baltymais LC/MS analizei. Captiva 10 µm ir 20 µm filtrų plokštelės skirtos išvalyti mėginius su dideliu dalelių skaičiumi kaip šviežiai atšildytos plazmos ir hepatocitų filtravimas išvengiant mėginio perdavimo problemų dėl pipetės galo užsikimšimo. Captiva plokštelės puikiai tinka automatizuotoms sistemoms ir skirtas naudoti su DuoSeal 96 šulinėlių tarpinėmis.

 

 

Captiva 96 šulinėlių  surinkimo plokštelės su dangteliais

Captiva 96-šulinėlių surinkimo plokštelės yra specialiai sukurtos naudoti su Captiva filtravimo, SPEC SPE 96 šulinėlių ir Bond Elut 96 šulinėlių plokštelėmis. 1 ml talpa suteikia tūrį, kuris reikalingas surinkti visus filtratus ar eliuatus. Captiva praduriami 96-šulinėlių silikoniniai dangteliai lengvai naudojami visiškai užsandarinti plokšteles. Taip išvengiama mėginio praradimo dėl išsiliejimo arba garavimo bei užkertamas kelias mėginio užteršimui. Silikonas yra specialiai sukurtas 96-šulinėlių automatiniam injektavimui.

 

 

 

 

Captiva filtravimo kolonėlės

Captiva filtravimo kolonėlės turi visus Captiva filtravimo plokštelių privalumus standartiniame SPE kolonėlės formate. 3 ml nelašančios kolonėlės turi 0,2 µm porų filtrus, kurie gali būti naudojami teik su metanoliu, tiek su acetonitrilu. Captivs kasetės yra skirtos darbui su vakuuminiu kolektoriumi. Šios greitos ir lengvos vieno mėginio kolonėlės efektyviai pašalina nusodintus baltymus ir kitas daleles. NDLipids kolonėlės taip pat pašalina jonų susidarymą slopinančius fosfolipidus iš mėginių dar prieš LC/MS analizę. Dvigubo gylio filtras šiuose produktuose padeda užtikrinti nuolatinį srautą ir išvengti užsikimšimo.

 • Standartinis SPE formatas
 • Idealiai tinka LC/MS mėginiams
 • Išvengiama mėginio perdavimo trikdžių
 • Nelašančios 3 ml kolonėlės neleidžia tekėti srautui iki kol bus sudarytas vakuumas
 • Captiva NDLipids kolonėlės veiksmingai pašalina fosfolipidus iš biologinių mėginių.

 

 

 

CaptiVac vakuuminis indas

Patentuotas CaptiVac vakuuminis indas, skirtas naudoti su Captiva filtravimo ir SPEC 96 šulinėlių plokštelėmis, yra visiškai skaidrus įtaisas, kuris prisijungia prie Captiva arba SPEC plokštelių tiesiai ant surinkimo plokštelės. Unikalus Captiva indo dizainas suteikia iš anksto nustatytą, iš anksto suderintą vakuuminį sandarumą tarp filtravimo ir surinkimo plokštelės, o tai lemia, kad kiekvieno šulinėlio išėjimo anga yra tam tikru atstumu, kad būtų išvengta kryžminio mėginio užteršimo.

 

 

 

Premium švirkštų filtrai

Mėginio filtravimas prieš HPLC, UHPLC, LC/MS, GC ar GC/MS analizę yra labai svarbus siekiant optimalaus sistemos veikimo. Ant švirkštų montuojami Agilent Captiva Premium filtrai pagreitina procesą labiau nei bet kada net esant ir dideliems mėginio srautams. Gaminami su aukščiausios kokybės polipropilenu ir yra su HPLC ar LC/MS sertifikatais. PES ir stiklo pluošto filtrai yra LC/MS sertifikuoti. Galimybė rinktis iš daugybės dydžių ir formų bei įvairiausių membranos tipų.

 • Didelis pasirinkimas
 • Serfikuota
 • Aukščiausia kokybė
 • Išskirtinė srauto sparta

 

 

Captiva Econo filtrai

 • Idealiai tinka užimtoms, didelės apimties laboratorijoms
 • Didelė membranų tipų įvairovė
 • Ekonomiškos didelės pakuotės

 

QUECHERS METODAS

Tiekiame inovatyvias priemones QuEchERS metodui iš Agilent Technologies.

Iš anksto paruošti Agilent Bond Elut QuEChERS rinkiniai yra specialiai sukurti taip, kad mėginio paruošimas taptų labai paprastas ir greitas.

 • Sandariai supakuoti ekstrakcijos rinkiniai su tiksliu bevandenės druskos kiekiu leidžia Jums pridėti druskų po to, kai mėginys yra praskiestas organiniu tirpikliu. Tai sumažina egzoterminės reakcijos tikimybę, kuri gali pakenkti analičių išgavimui;
 • Dispersiniai ekstrakcijos rinkiniai su sorbentu ir druskomis, tiekiami 2 ml arba 15 ml centrifugavimo mėgintuvėliuose, yra alikvotinio tūrio, specialiai pagal AOAC ir EN metodologijas;
 • Universalūs dispersiniai ekstakcijos rinkiniai užtikrina puikų analičių išgavimą iš bet kokių vaisių ir daržovių rūšių;
 • Keraminiai homogenezatoriai suardo druskos aglomeratus, todėl yra gaunama nuosekli mėginio ekstrakcija ir pagerinamas analičių išgavimas ekstrakcijos ir dispersijos metu. O purtymo laikas sumažėja net nuo 60 iki 20 sekundžių.

Agilent rekomenduojama standartinė QuEChERS metodo procedūra

Tik 3 veiksmai ir paruošite bet kokį vaisių ar daržovių mėginį daugialypei pesticidų likučių analizei

20

QuEChERS keraminiai homogenezatoriai

Keraminiai homogenezatoriai padidina bendrą laboratorijos produktyvumą ir suteikia Jums pasitikėjimo savo rezultatais.

 • Ekstrakcijos laikas sumažėja nuo 60 iki 20 sekundžių išlaikant tokią pat ekstrakcijos kokybę.
 • Sumažina skirtumus tarp technikų.
 • Suskaldo druskos aglomeratus ir išlaiko nuoseklų homogenizuojamų medžiagų smulkinimą.
 • Galima įsigyti kartu su QuEChERS rinkiniais arba atskirai.

Standartai QuEChERS produktams

Prie QuEChERS rinkinių Agilent siūlo standartus, dažniausiai naudojamus reguliuojamuose metoduose kaip AOAC ir EN.

 • Taupykite laiką ir išvenkite nepatogumų gaminant standartus.
 • Skirta tiek GC, tiek LC instrumentams.
 • Paruoštas naudoti QuEChERS ekstrakcijai – nereikia jokių papildomų skiedimo procedūrų.