Apie mus

Multilab tai inovatyvūs analitiniai ir in vitro diagnostikos sprendimai efektyviam, patikimam bei ypač tiksliam klinikinių ir mokslinių tyrimų laboratorijų darbui.

Tiekiame pažangią lyderiaujančių pasaulio gamintojų įrangą klinikinei laboratorinei diagnostikai, mokslo tiriamajam darbui ir pramonei bei mėginių paėmimo priemones saugiam ir patikimam preanaliziniam tyrimo etapui. Siekiame užtikrinti įrodymais pagrįstą ir patikimą klinikinę laboratorinę diagnostiką ir moderniausių sprendimų mokslui, pramonei ir taikomiesiems tyrimams taikymą.

Multilab yra Interlux įmonių grupės dalis, perėmusi geriausią Interlux (www.interlux.lt) patirtį, vystant ir plėtojant in vitro diagnostikos technologijų (IVD) ir analitinės bei industrinės diagnostikos technologijų (AID) segmentus bei ypač aukštos kokybės produktų asortimentą.

Mes tiekiame inovatyvius ir patikimus in vitro diagnostikos sprendimus klinikinių ir mokslinių laboratorinių tyrimų srityse, diegiame funkcionalias medicinos laboratorijų veiklos efektyvumą didinančias automatizacijos linijas, profesionaliai ir greitai konsultuojame diagnostikos technologijų parinkimo ir taikymo klausimais, siūlome inovatyvias laboratorinės analizės technologijas, platų reagentų spektrą ir kokybiškas, tikslius laboratorinių tyrimų rezultatus užtikrinančias vienkartines laboratorines priemones klinikinėms laboratorijoms.

Taip pat aktyviai veikiame pramonės gamybinių technologijų ir mokslinių tyrimų srityse, tiekdami modernius sprendimus analitinėms maisto, chemijos ir energetikos pramonės laboratorijoms bei mokslinių tyrimų, gamtos apsaugos, kriminalistikos, farmacijos ir medicinos diagnostikos laboratorijoms.

Veiklos sritys apima pačias įvairiausias laboratorinės diagnostikos sritis, nuo klinikinės laboratorinės diagnostikos – preanalizės, infekcinių ligų, klinikinės biochemijos, imunologijos, hematologijos, patologijos, onkogenetikos, teismo medicinos, psichoaktyviųjų medžiagų, šlapimo, prenatalinių tyrimų bei kokybės kontrolės sprendimų, iki pažangios analitinės diagnostikos – chromatografijos, spektrometrijos, mikroskopijos, ląstelių analizės, lazerinių technologijų bei mėginių paruošimo bei informacinių technologijų sprendimų laboratorijoms.

Multilab yra atestuota kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2015 standartu, įrodančiu, kad įmonė veikia nuolat tobulindama paslaugų kokybę. Sertifikacinį auditą atliko Bureau Veritas Certification Holding SAS – UK Branch, kuris patvirtina, kad įvertino organizacijos vadybos sistemą ir nustatė, jog ji atitinka ISO 9001:2015 vadybos sistemos standarto reikalavimus. Sertifikavimo sritys: In Vitro diagnostikos technologijų ir analitinės bei industrinės diagnostikos technologijų prekyba, diegimas, aptarnavimas, techninė priežiūra; susiję vartotojų mokymai.

Multilab – viskas, ko reikia Jūsų laboratorijai!