Klinikinė biochemija

Multilabo tiekia patikimus laboratorinių tyrimų sprendimus klinikinės biochemijos laboratorijoms. Klasikiniai ir inovatyvūs medžiagų apykaitos rodikliai tiriami ypač tiksliais ir vartotojui patogiais automatizuotais biochemijos ir imunochemijos laboratorinių tyrimų metodais, o specifinių baltymų ir jų frakcijų analizei taikomos rinkoje lyderiaujančios elektroforezės ir nefelometrijos technologijos.

Multilabo“ tiekiama įranga yra patikrinta ilgalaike klinikine laboratorine praktika ir tęstinėmis klinikinėmis studijomis. Įranga tiksliai ir patikimai nustato  įvairių medžiagų apykaitos žymenų ir specifinių baltymų bei jų frakcijų rodiklius.

Sprendimai ir įranga klinikinės biochemijos laboratorijai:

BIOCHEMIJA

Laboratorijose naudojama įranga varijuoja nuo paprasčiausios, naudojamos prie paciento lovos, iki sudėtingų pusiau arba pilnai automatizuotų analizatorių, kuriuose suderinti įvairūs analizės metodai. Įvairioms medžiagoms išskirti ir jų koncentracijai bei sudėčiai kūno skysčiuose nustatyti taikomos spektrofotometrijos, fluorescencijos, liuminescencijos ir kitos technologijos bei šių metodų deriniai. Šie tyrimai dažniausiai atliekami ligoninių, poliklinikų ar privačių klinikų laboratorijose.

Dėl didelės diagnostinės ir prognostinės šių tyrimų svarbos, net ir mažiausios laboratorijos turi spektrofotometrijos principu paremtus analizatorius. Spektrofotometrijos pagalba kiekybiškai įvertinama tam tikro bangos ilgio spinduliuotės absorbcija. Sugeriamos spinduliuotės kiekis yra tiesiogiai proporcingas medžiagos koncentracijai.

IVD biochemija_interlux

Kompanija Multilab, suprasdama biocheminių tyrimų svarbą ir aktualumą ir individualius kiekvienos laboratorijos poreikius, siūlo net keletą skirtingų biocheminių tyrimų įrangos sprendimų laboratorijoms.

Vienas iš geriausių kokybės ir kainos santykį turinčių sprendimų ekonominiame produktų segmente yra SPINREACT laboratorinių tyrimų sistema. Gamintojas SPINREACT jau 30 metų specializuojasi in vitro diagnostikos srityje. Reikšminga ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti klientams aukštos kokybės ir plataus spektro produktus už patrauklią kainą.

SPINREACT siūlo atviros sistemos analizatorius, kurie yra pagaminti „Vital scientific/Selectra“ sistemų pagrindu, todėl daugeliui klinikinės laboratorijos darbuotojų tiek sistema, tiek programinė įranga yra gerai žinomos ir itin patogios naudoti. Reagentai šiai sistemai yra gaminami SPINREACT gamykloje Ispanijoje, Žironoje ir  atitinka visus Europos in vitro diagnostikos standartus.

SPINREACT siūlo analizatorius, kurie patenkins tiek mažos, tiek vidutinio dydžio laboratorijos poreikius.

  

SPINREACT analizės sistema yra atvira, tad vartotojas gali pasirinkti tiek plataus spektro SPINREACT reagentus, tiek ir kitų gamintojų produktus klinikinės chemijos analičių, plazmos baltymų, elektrolitų, vaistų, narkotinių medžiagų nustatymui.

Svarbu pažymėti, kad SPINREACT turi platų adaptacijos protokolų pasirinkimą, kurie leidžia pritaikyti jų gaminamus reagentus daugeliui pasaulyje gerai žinomų gamintojų analizatorių. Taip pat SPINREACT taiko reagentų atsekamumo programą, pagal kurią kiekvienos partijos reagentas yra saugomas iki galiojimo laiko pabaigos.

Didelėms laboratorijoms rekomenduojame žymaus pasaulinio gamintojo Beckman Coulter biocheminių tyrimų analizatorius iš mūsų partnerio UAB Werfen LT asortimento. Beckman Coulter analizatoriai ir atliekami tyrimai atitinka aukščiausius kokybės ir patikimumo standartus, o platus tyrimų spektras įgyvendins net ir didžiausių laboratorijų poreikius ir planus. Šio gamintojo tyrimai  patikimi, pasižymi aukštu jautrumu ir specifiškumu, o darbas su analizatoriumi patogus, todėl Beckman Coulter analizatorius renkasi naudotojai iš viso pasaulio.

Analizatoriai naudoja koncentruotus reagentus ir modernią kalibracijos sistemą, todėl veikia nedidelėmis sąnaudomis. Beckman Coulter analizės sistema užtikrina greitus, tikslius  ir patikimus tyrimų rezultatus dinamiškoje klinikinėje aplinkoje.

Analizatoriai turi galimybę prioriteto tvarka analizuoti skubiuosius mėginius ir,  esant reikalui, geba greitai ir efektyviai pakartoti tyrimus. Analizatoriuose yra integruota vizualinė mokomoji medžiaga, kuri išsamiai parodo darbo su analizatoriumi niuansus.

Modernioms laboratorijoms būtinos aukščiausios kokybės diagnostinės paslaugos, kurios taupytų laiką, reikalautų kuo mažiau žmogiškųjų išteklių, bei būtų našios ir patikimos. Beckman Coulter biocheminius analizatorius paruošti darbui prireiks vos 5 minučių per dieną, be to, visi analizatoriai turi  patogų intuityvų valdymo meniu, papildytą iš anksto įdiegta mokomąja medžiaga, todėl yra ypač mėgstami naudotojų.

Svarbu pažymėti, kad pasirinktas biocheminis analizatorius kartu su kitais Multilab siūlomais imunocheminiais ir/arba hematologiniais analizatoriais, galima prijungti prie bet kokios atviros automatizuotos linijos. Multilab taip pat tiekia automatizacijos liniją Evoline™.

Multilab komanda profesionaliai padės Jums pasirinkti, įdiegti ir taikyti tinkamiausią sprendimąJūsų laboratorijai. Mūsų vadybininkai ir technologijų taikymo specialistai padės pasirinkti ir patikimai bei našiai taikyti optimalius technologinius sprendimus, greitai ir argumentuotai atsakys į kilusius klausimus, o, esant reikalui,  techninio aptarnavimo komanda suteiks pagalbą 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

IMUNOCHEMINĖ ANALIZĖ

Imunocheminėje analizėje tyrimai yra atliekami biocheminiais metodais, naudojant antigeno ir antikūno sąveiką. Rutininėje laboratorijos praktikoje dažniausiai tiriami medžiagų apykaitos rodikliai, atliekama skydliaukės, reprodukcijos, inkstų, kepenų funkcijos rodiklių, taip pat, širdies, diabeto, onkologinių, anemijos ar kitų biožymenų diagnostika.

Tikslus šių medžiagų koncentracijos ir sudėties nustatymas žmogaus organizme leidžia įvertinti paciento būklę ir laiku diagnozuoti sveikatos sutrikimus.

Siūlome inovatyvius sprendimus:

 • neuroendokrininių žymenų,
 • audinių pažeidimo žymenų,
 • vėžio žymenų,
 • organų funkcijų sutrikimo žymenų,
 • baltymų apykaitos žymenų,
 • angliavandenių apykaitos žymenų,
 • riebalų apykaitos žymenų,
 • nukleorūgščių apykaitos žymenų,
 • elektrolitų ir mikroelementų apykaitos žymenų tyrimams.

Tiekiame visą imunocheminių tyrimų technologijų spektrą įvairiausiems laboratorijų poreikiams.

Automatizuoti imunochemijos analizatoriai

Tiekiame vieną patikimiausių ir tiksliausių automatizuotų imunochemijos analizės sistemų rinkoje – Tosoh Bioscience AIA.

Šis japonų gamintojas yra gerai žinomas kaip itin preciziškų ir patikimų imunodiagnostikos technologijų kūrėjas, galintis pasiūlyti optimalų kainos ir kokybės santykį, tikslius tyrimų rezultatus ir patikimą sistemos darbą.

Tosoh gaminami imunocheminiai tyrimai žinomi ir naudojami visame pasaulyje. Kuriant šiuos analizatorius, vienas iš pagrindinių technologinių prioritetų buvo siekis užtikrinti nenutrūkstamą sistemos darbą be gedimų – pagal prietaiso prastovos laiką Tosoh užima vieną geriausių pozicijų rinkoje ir yra apibūdinami kaip itin patikimi analizatoriai.

Tosoh imunochemijos analizatoriai pagrįsti imunofluorescencijos technologija  antigeno ir antikūno sąveika vaizdinama, panaudojant fluorescencinius žymenis. 

Inovatyvios Tosoh AIA sausųjų reagentų technologijos išskirtinumai:

 • Vienkartiniai, universalūs, visoms AIA sistemoms tinkantys reagentų kapsiukai.
 • Tyrimo reagentų nebereikia papildomai apdoroti, o rutininio darbo neapsunkina sudėtingo temperatūrinio režimo laikymasis.
 • Sausų reagentų technologija užtikrina aukštą stabilumą – daugelio tyrimų kalibracijos stabilumas net 90 dienų.
 • Reagentai yra uždarose kapsulėse, todėl naudotojai gali būti ramūs dėl reagentų užteršimo.
 • Brūkšniniai kodai lengvam tyrimo identifikavimui ir turimų atsargų valdymui.
 • Daugelio reagentų galiojimo laikas  vieneri metai nuo pagaminimo datos.
 • Platus svarbiausių klinikinių tyrimų spektras: endokrininiai, širdies, vėžio, anemijos ir medžiagų apykaitos rodikliai.

           

Šiomis imunochemijos sistemomis tiksliai ir patikimai ištiriami aktualiausi  širdies, onkologinių ligų žymenys, endokrininės funkcijos rodikliai (pvz.: skydliaukės, lytinių liaukų), taip pat, įvairūs medžiagų apykaitos ir kiti rodikliai be kurių neįsivaizduojamas kasdienė rutininė sveikatos priežiūros praktika.

 • Onkologiniai žymenys, pvz.: AFP, CEA, PSA, CA 125, CA 27.29, CA 19-9.
 • Diabeto žymenys, pvz.: C-peptidas, insulinas.
 • Skydliaukės rodikliai: TSH, TT3, T4, FT3, FT4, TPO ir kiti.
 • Širdies rodikliai: Troponinas I, mioglobinas ir kiti.
 • Anemijos rodikliai: feritinas, vitaminas b12, folatai ir kiti.
 • Reprodukcinės sistemos rodikliai: β-HCG, DHEA-S, estradiolis, LH, FSH ir kiti.
 • Inkstų rodikliai: β-2 mikroglobulinas, cistatinas C ir kiti.
 • Medžiagų apykaitos rodikliai: kortizolis, augimo hormonas, AKTH, vitaminas D ir kiti.

Daugiau informacijos: https://www.diagnostics.eu.tosohbioscience.com/

Troponino I tyrimas

Vienas svarbiausių tyrimų, atliekamų įtariant širdies miokardo infarktą – Troponinas I, kurio tikslumas yra būtina teisingos miokardo infarkto diagnozės prielaida.

Daugeliui gamintojų nepavyko pasiekti Europos Kardiologų Draugijos ir Amerikos Kardiologų kolegijos nustatytų troponino tyrimo tikslumo gairių.

Tosoh AIA sistemų Troponino I (cTnI) tyrimo tikslumas atitinka minėtas tarptautines gaires, nes remiantis moksliniais tyrimais įrodyta, jog 99-osios normalios populiacijos procentilės CV (variacijos koeficientas)  ≤10%) ir Troponino I koncentracija nustatoma ne mažiau kaip 50% sveikos populiacijos individų.

 

Svarbu pabrėžti, kad Tosoh AIA analizatoriai yra suderinami su daugeliu atviros automatizacijos sistemų. Visi Tosoh AIA šeimos analizatoriai gali būti prijungti prie Laboratorijos informacinės sistemos (LIS), o didesnieji analizatoriai turi galimybę būti prijungti prie robotizuotos/automatizuotos linijos.

Automatizacija gali būti įgyvendinama su bet kuria kita atvira sistema arba paties gamintojo siūloma automatizacijos sistema – Tosoh EVOLINE™.

Technologiniai privalumai leidžia efektyviai paskirstyti išteklius ir sumažinti išlaidas, neaukojant patikimumo ir patogumo. Mūsų siūlomais analizatoriais atliekami aktualūs ir kasdienėje sveikatos priežiūros praktikoje būtini tyrimai. Naudojant šiuos reagentų rinkinius gaunami rezultatai – patikimi, o laboratorinės klaidos rizika sumažinama iki minimumo.

Imunofermentinė analizė

Imunofermentiniai tyrimai kaip diagnostinė priemonė plačiai naudojama visame pasaulyje. Tyrimo principas paremtas antigeno-antikūno komplekso susidarymu ir vertinamas pagal fermento, prijungto prie vieno iš komponentų, aktyvumą. Fermentinis aktyvumas vertinamas pagal šviesos ar spalvos intensyvumą. Imunofermentinė analizė gali būti  kokybinė ir kiekybinė. Šiuo metodu gali būti nustatomi tiek antigenai, tiek antikūnai.

Tai patikimas, aukštu jautrumu ir specifiškumu pasižymintis biocheminis tyrimo metodas. Imunofermentiniais principais pagrįstais tyrimais galima nustatyti įvairias organizmo būkles ir ligas, jų žymenis, medžiagų apykaitos rodiklius, ligų sukėlėjus ir jų tipus, alergijas. Analizei galima naudoti įvairius organizmo skysčius. Galime pasiūlyti ne tik žmonių, bet ir veterinariniams tyrimams skirtus reagentus.

Plačiausią tyrimų spektrą gali pasiūlyti imunofermentiniai – kolorimetriniai (fotometriniai) tyrimai, žinomi kaip ELISA (angl. enzyme-linked immunosorbent assay). Tyrimas atliekamas antigenais ar antikūnais padengtoje standartizuotoje šulinėlių plokštelėje, kuri pateikiama kartu su visais reagentais, reikalingais tyrimui atlikti. Kiekybinis ar kokybinis mėginių įvertinamas atliekamas, naudojant kolorimetrinį (fotometrinį) skaitytuvą su programine įranga.

Teikiame išskirtinį dėmesį kokybei – Multilab tiekia tik patikimus, lyderiaujančių pasaulio gamintojų imunofermentinės analizės sprendimus diagnostikai ir stebėsenai.

 • Itin platus analičių spektras – siūlome daugiau kaip 15 000 aukščiausios kokybės patikimų ELISA ir kitomis technologijomis pagrįstų reagentų rinkinių. 
 • Aukštos kokybės, patikimi ir sertifikuoti reagentų rinkiniai endokrininių, širdies, kaulų apykaitos, neurodegeneracinių, onkologinių žymenų nustatymui, taip pat, infekcinių (siūlome net ir itin retų infekcijų nustatymui skirtus reagentų rinkinius), autoimuninių ligų, alergijų ir maisto netoleravimo būklių diagnostikai, naujagimių skryningo ir kitiems aktualiems tyrimams. Galime pasiūlyti rinkinius, skirtus tirti įvairius mėginius – kraujo plazmą, serumą, smegenų skystį, seiles, šlapimą, išmatas.
 • Tikime, kad patikimas ir tikslus tyrimų rezultatas – savalaikio ir sėkmingo gydymo pagrindas, todėl bendradarbiaujame tik su pasaulyje gerai žinomais gamintojais, savo srities lyderiais, pavyzdžiui Mikrogen, Diasorin, Diasource ir kitais.
 • Profesionaliai konsultuojame – patyrusi produktų vadybininkų ir klientų aptarnavimo specialistų komanda pasiūlys, įdiegs ir suteiks visą reikiamą informaciją bei greitus problemų sprendimus, būtinus dinamiškoje klinikinėje ir mokslo tiriamojoje aplinkoje. Kompanija palaiko glaudžius ryšius su akademiniais centrais ir komerciniais partneriais visame pasaulyje.
 • Patikimi, tikslūs ir visame pasaulyje vertinami automatizuoti imunochemijos analizatoriai, siūlantys platų analičių spektrą ir aukščiausią tyrimo kokybę. Aukštas tyrimų specifiškumas ir jautrumas užtikrina greitus ir patikimus rezultatus.
 • Lankstus tyrimo metodo pasirinkimas įvairiems klinikiniams ir mokslo tiriamiesiems poreikiams ir naujausios technologijos – siūlome kolorimetriniu, fluorescenciniu, chemiliuminescentiniu ir kitais principais paremtus diagnostinius sprendimus.
 • Patraukli kainodara, dėmesys klientui, trumpi pristatymo terminai.
 • Universalumas – teikiame labiausiai poreikius atitinkančius sprendimus įvairaus dydžio laboratorijoms, mokslo centrams: nuo kompaktiškų pusiau automatizuotų sistemų – nedidelėms ir vidutinio dydžio laboratorijoms iki visiškai automatizuotų sistemų didelėms ir labai didelėms laboratorijoms.
 • Atliekamų imunofermentinių tyrimų automatizacijos galimybė. Siūlome geriausiai Jūsų laboratorijos poreikius atitinkančius analizatorius, atliekame instaliacijas ir profesionaliai konsultuojame. Tiekiame automatizuotas imunochemijos sistemas, taip pat atviras sistemas imunoferementiniams tyrimams ir pilnai automatizuotas sistemas imunoblotams.

Siūlome ne tik plačiausią patikimų ELISA rinkinių spektrą, bet ir imunofermentinių tyrimų automatizacijos galimybę  dviejų ar keturių plokštelių pilnai automatizuotus imunofermentinių tyrimų analizatorius su intergruotomis  pipetavimo, plokštelių transportavimo, plovimo ir rezultatų nuskaitymo sistemomis:

 • Analizatoriai turi inkubatorius su iki 45°C reguliuojama temperatūra ir kratymo funkcija.
 • Pilnai automatizuotas mėginio skiedimo žingsnis užtikrina efektyvų analizatoriaus darbą.
 • Išorinis ir vidinis brūkšninių kodų skaitytuvai mėginiams ir reagentams sumažina klaidų tikimybę.
 • Intuityvi ir patogi naudoti programinė įranga pateikia kiekybinius ir kokybinius rezultatus.
 • Analizatoriai universalūs – galima naudoti įvairių gamintojų imunofermentinių tyrimų rinkinius serumo, plazmos, likvoro, šlapimo ar kitų tiriamųjų medžiagų tyrimams.
 • Integruotos krešulio aptikimo, reagentų lygio ir sistemos skysčių lygio kontrolės funkcijos.
 • Galimybė prisijungti prie LIS sistemos.
 • Lengva instaliacija, naudojimas ir priežiūra.
 • Analizatoriai atitinka ES direktyvos 98/79/EC standartą.

   

SPECIFINIŲ BALTYMŲ ANALIZĖ

Elektroforezė

Siūlome pasaulyje lyderiaujančius, in vitro diagnostikai (IVD) skirtus Sebia  elektroforezės sprendimus serumo baltymų, nekoncentruotų ir koncentruotų šlapimo baltymų, imunofiksacijos ir izoelektrinio fokusavimo, lipoproteinų, izofermentų elektroforezinei analizei ir įvertinimui.

Tiekiame Sebia gelio ir kapiliarinės elektroforezės sprendimus. Baltymų elektroforezė yra gerai žinomas būdas, naudojamas biocheminėse klinikinėse laboratorijose, siekiant įvertinti serumo ir kitų biologinių skysčių baltymų pakitimus.

Elektroforezė agarozės gelyje

Sebia technologija remiasi molekulių atskyrimu agarozės gelyje. HYDRASYS 2 SCAN analizatorius apima reikalingiausius žingsnius (viskas viename). Sistema siūlo analitinius sprendimus aukščiausio lygio rezultatams, atitinkančius klinikinės diagnostikos reikalavimus. HYDRASYS analizatoriai suteikia galimybę automatizuoti tyrimo procesą:

 • mėginių užnešimas ant gelio, migracija;
 • gelio plovimas, dažymas;
 • kokybinis ir kiekybinis tyrimo rezultatų įvertinimas.

Atliekami tyrimai:

 • Baltymų frakcijų atskyrimas serume ir šlapime;
 • Imunofiksacija serume ir šlapime (Bens Jones baltymas);
 • Hemoglobino frakcionavimas;
 • Lipoproteinų frakcionavimas:
  • Lp(a) frakcijų atskyrimas
  • Mažo tankio lipoproteinų cholesterolis (MTL)
  • Labai mažo tankio lipoproteinų cholesterolis (LMTL)
  • Didelio tankio lipoproteinų cholesterolis (DTL)
 • Likvoro baltymų izokusavimas;
 • Izofermentų tyrimas:
  • LDH (laktatdehidrogenazės)
  • Šarminės fosfatazės
  • Kreatino kinazės
 • Transferino izoformos;
 • Vilebrando faktoriaus (vWF) multimerų elektroforezės tyrimas.

Kapiliarinė elektroforezė

Kapiliarinė elektroforezė – elektroforetinio atskyrimo metodas, atliekamas naudojant specialius kapiliarus, kuriais galima efektyviai atskirti įvairaus dydžio biologinius junginius. Šį atskyrimą lemia aukštos įtampos panaudojimas, sukuriantis kapiliaro viduje tam tikro greičio buferinių tirpalų ir jonų elektroosmozinį ir elektroforezinį srautus. Kuo stambesnės dalelės, tuo mažesnis jų judrumas. Tai susiję su didesne trinties jėga bei dalelių elektrostatine sąveika su aplinka.

Sebia kapiliarinės elektroforezės analizatoriai turi kelis lygiagrečius kapiliarus, leidžiančius vienu metu atlikti daugiau nei vieną tyrimą, todėl priklausomai nuo laboratorijos dydžio, tyrimų srauto ir tipo yra galimybė pasirinkti tinkamiausią analizatorių.

Pilnai automatizuoti kapiliarinės elektroforezės analizatoriai atlieka šiuos tyrimus:

 • Šešių serumo baltymų frakcijų atskyrimas:
  • Albuminas
  • Alfa-1
  • Alfa-2
  • Beta-1
  • Beta-2
  • Gama
 • Imunotipavimas:
  • IgG, IgA, IgM sunkiosios grandinės
  • Kapa (κ), lambda (λ) lengvosios grandinės
 • HbA1c (glikozilintas hemoglobinas);
 • Pagrindinių genetinių hemoglobino variantų atskyrimas (Hb S, Hb C, Hb D ir Hb E) ir tikslus Hb A2 ir HB F kiekybinis nustatymas;
 • CDT (karbohidratdeficitinio transferino) tyrimas.

 

Sistemos savybės:

 • Nereikalingas papildomas mėginio paruošimas;
 • Automatinis mėginių paėmimas iš atvirų ir uždarų mėgintuvėlių;
 • Automatinis mėginių maišymas (HbA1c ir Hb);
 • Vienu metu galima tirti daugiau nei kelis mėginius vienu metu.
 • Mėginių atsekamumui užtikrinti integruotas brūkšninių kodų skaitytuvas;
 • Aiškus ir tikslus frakcijų atskyrimas;
 • Programinė įranga skirta rezultatų įvertinimui;
 • Kokybės kontrolė.

Šešių serumo baltymų frakcijų atskyrimas:

 Imunotipavimas

Kaip ir standartiniame imunofiksacijos tyrime yra naudojami specifiniai antiserumai. Imunoglobulinai reaguoja su atitinkamu antiserumu, o tyrimo pabaigoje gauti rezultatai yra įvertinami, lyginant su palyginamąja kreive.

Hemoglobino variantų atskyrimas: aiškus ir tikslus su Sebia analizatoriumi

CDT (karbohidratdeficitinio transferino) tyrimas:  padeda nustatyti lėtinį piktnaudžiavimą alkoholiu

 

HbA1c – glikozilinto hemoglobino tyrimas

Sebia glikozilinto hemoglobino nustatymui naudoja laiko patikrintą, referentinį HbA1c tyrimo metodą – kapiliarinę elektroforezę. Kapiliarinės elektroforezės principu paremti analizatoriai HbA1c tyrimą atlieka automatiškai: nuo pirminio kraujo mėgintuvėlio su EDTA įdėjimo į analizatorių iki galutinio rezultato.

Sebia naudoja IFCC (Tarptautinės klinikinės chemijos ir laboratorinės medicinos federacijos) standartizuotas kalibracines medžiagas taip pat, rezultatų apskaičiavimui taikoma IFCC etaloninio metodo formulė HbA1c / (HbA1c + HbA0), sukurta pasauliniam HbA1c tyrimo standartizavimui. Sebia nuolat dalyvauja visame pasaulyje žinomose IFCC ir NGSP kokybės kontrolės programose, todėl gali užtikrinti standartizuotus su ypač gerai matavimo poslinkio ir netikslumo rodikliais tikslius bei patikimus rezultatus.

HbA1c rezultatai pateikiami mmol/mol ir % išraiškomis.

HbA1c koncentracijos nėra veikiamos Hb formų, variantų ir chemiškai modifikuotų hemoglobino derivatų, taip pat, labilaus glikozilinto hemoglobino frakcijos.

HbA1c frakcijos yra aiškiai ir tikslai išskiriamos, suteikiant vartotojui galimybę aiškiai identifikuoti kitas hemoglobino frakcijas.

Rezultatai vaizduojami grafiškai, klinikinę interpretaciją lengvinančiais spalviniais kodais:

 • Žydra spalva – normalus hemoglobino profilis ir normali HbA1c koncentracija.
 • Orandžinė spalva – normalus hemoglobino profilis, tačiau padidėjusi HbA1c koncentracija.
 • Violetinė spalva – atipinis profilis, HbA1c rezultatas turi būti vertinamas atsargiai.
 • Raudona spalva – patologinis hemoglobino profilis, skiriami tolimesni tyrimai.

 

Sistemos savybės:

 • Nereikalingas papildomas mėginio paruošimas;
 • Automatinis mėginių paėmimas iš uždarų mėgintuvėlių su EDTA;
 • Automatinis mėginių maišymas (HbA1c ir Hb);
 • Mėginių atsekamumui integruotas brūkšninių kodų skaitytuvas;
 • Aiškus ir tikslus frakcijų atskyrimas;
 • Programinė įranga skirta rezultatų įvertinimui;
 • Kokybės kontrolė.

 Minicap Flex Piercing

 

Capillarys 2 Flex Piercing

Nefelometrija

Multilab tiekia automatizuotus inovatyvius nefelometrijos tyrimų sprendimus. 

Nefelometrija – tai imunologijoje naudojamas metodas, skirtas įvairių baltymų aptikimui. Nefelometrinė analizė naudojama santykinai patvarioms dispersinėms (koloidinėms) sistemoms tirti. Šie tyrimo metodai dažnai naudojami, kai susidaro blogai tirpūs ar stambiamolekuliai junginiai, ypač antikūno ir antigeno kompleksas.

Rezultatas vertinamas pagal tirpalo drumstumą, matuojant tirpalo dalelių išsklaidytos (paprastai 90° kampu) šviesos stiprį. Nefelometrijos tyrimai naudojami įvairių sveikatos rodiklių vertinimui, ligų diagnostikai, stebėsenai ir moksliniams tyrimams.

Nefelometrijos tyrimams atlikti siūlome Beckman Coulter IMMAGE® 800 analizatorių, kuris sukurtas, remiantis novatoriškomis technologijomis ir užtikrina greitą ir tikslią konkrečių baltymų analizę. NIPIA(Near Infrared Particle Immunoassay) technologija padidina tyrimų analitinį jautrumą ir išplečiaIMAGE sistemos tyrimų spektrą, įskaitant ir ypač dideliu jautrumu pasižyminčius tyrimus. 

BC Immage 800 sistema siūlo skystus, paruoštus naudoti reagentus ir itin platų analičių spektrą, pvz.:

 • imunoglobulinai A, G, M,
 • laisvos lengvosios grandinės κ ir λ,
 • α -mikroglobulinai,
 • β-mikroglobulinai,
 • ceruloplazminas,
 • transferinas,
 • aukšto jautrumo c-reaktyvusis baltymas ir kiti aktualūs tyrimai.

Svarbu pažymėti, kad antigeno pertekliaus tirpalas yra integruotas, todėl eliminuojamas poreikis šį tirpalą papildomai ruošti. Apie antigeno perteklių sistema informuoja vartotoją vėliavėle.

 

Atliekamų tyrimų spektras:

Multilab komanda profesionaliai padės Jums pasirinkti, įdiegti ir taikyti tinkamiausią sprendimą Jūsų laboratorijai. Mūsų vadybininkai ir technologijų taikymo specialistai padės pasirinkti ir patikimai bei našiai taikyti optimalius technologinius sprendimus, greitai ir argumentuotai atsakys į kilusius klausimus, o, esant reikalui,  techninio aptarnavimo komanda suteiks pagalbą 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

Multilab komanda tai:

 • Laboratorinių tyrimų sprendimai bet kokio dydžio ir specifikos laboratorijų poreikiams.
 • Konsultavimas apie produktus, jų taikymą, mokslinis pagrįstumas, mokymai, pagalba, lankstumas.
 • Techninės priežiūros servisas 7 dienas per savaitę.
 • Automatizacijos galimybė.
 • Platus reagentų pasirinkimas.